40 Şehirgücüspor, rakip tanımıyor

40 Şehirgücüspor, rakip tanımıyor

U-14 Ligi’nde heyecan ve çekişme sürüyor…

40 Şehirgücüspor, rakip tanımıyor

STADYUM: 2 Nolu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Murat Yağlı

40 ŞEHİRGÜCÜSPOR: Ömer Aydınoğlu, Çınar Kılıç, Kadirhan Bektaş, Salih Utku Yılmaz, Ali Akbayır, Necati Arda Akkan, Kayra Aslan, Batuhan Keskin, Osman Doruk Yiğit, Mehmet Alperen Yıldız, Ömer Çelik, Osman Ulukan, Aşır Deniz, Barbaros Yavuzer, Atilla Ertem, Kerem Turcan, Burak Öney

ANTRENÖR: Sercan Uğurlu-Ömer Demiryol

MİNİK KRAMPONLAR SK.: Ahmet Ceylan, Arda Polat, Mustafa, Kerem, Ali Efe, Salih Akyüz, Ahmet, Mehmet, Efe Yıldırım, Aydın Erol, Sabri Can, Sefa, Ahmet, Ömer, Metehan, Rafet, Muhammed Ali

ANTRENÖR: Mustafa Koçak-Sinan Güneş

GOL: Dk.14 Ömer, Dk.22 Alperen, Dk.48-50 Atilla (40 Şehirgücüspor)

HABER: SALİH GÜNER

5 takımla devam eden U14 Gençler Ligi’nde zirve mücadelesi veren 40 Şehirgücüspor, zirvenin uzağında kalan Minik Krampolar ile karşılaştı. Maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen 40 Şehirgücüspor, karşılaşmadan 4-0’lık skorla galip ayrılarak şampiyonluk iddiasını sürdürdü.

Cumartesi günü 2 No’lu Sentetik Sahasında oynanan ve Murat Yağlı’nın yönettiği maçın 14’üncü dakikasında 40 Şehirgücüspor Ömer’in golüyle 1-0 öne geçti.

Erken bulduğu golün vermiş olduğu moralle ataklarını sıklaştıran 40 Şehirgücüspor, 22’nci dakikada Alperen’in golüyle skoru 2-0 yapıp karşılaşmanın ilk yarısını belirledi. İlk yarıyı 40 Şehirgücücüspor 2-1 önde tamamladı.

Mücadelenin 2’nci yarısında da atak bir oyun sergileyen ve oyunu rakip kaleye yıkan 40 Şehirgücüspor, 48 ve 50’nci dakikalarda sahneye çıkan Atilla’nın golleriyle skoru 4-0 yaptı.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve 40 Şehirgücüspor, Minik Kramponları her iki yarıda da attığı gollerle 4-0 mağlup ederek puanını 18 yapıp liderliğini sürdürdü.

Mucurgücü’nden yarım düzine gol

STADYUM: 2 Nolu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Murat Yağlı

MUCURGÜCÜ: Ramazan Yiğit, Yusuf, Muhammed Efe, Ali Ünsal, Emirhan, Kadir, Hüseyin, Mert, Metehan, Mehmet, Hasan Eren, Sefa, Abdullah, Şahin

ANTRENÖR: Serkan Kartal

GENÇLİKSPOR: Berkay, Mehmet, Recep, Hasan, Abdulkadir, Mustafa, Soner, Mehmet Akif, Ali Efe, Celil, Samet, Kerem, Arda, Kamil, Ülger, Enes, Buğra, Ahmet

ANTRENÖR: Tamer Özkaya

GOLLER: Dk.8 Enes, Dk.48 Kamil (Gençlikspor), Dk.29 Enes Karakuş (Yabanlıspor)

GOL: Dk.7 Mehmet Can, Dk.16-57 Salih, Dk.22 Furkan, Dk.40 Semih, Dk.48 Ender (Mucurgücüspor), Dk.44 Soner (Gençlikspor)

HABER: SALİH GÜNER

U14 Gençler Ligi’nde şampiyonluk hesapları yapan Mucurgücüspor, 7’nci haftasının kapanış maçında Gençlikspor ile karşı karşıya geldi. Mucur ekibi maçın başından sonuna kadar üstün futbolunu 6 golle göstererek zirve yarışında rahat bir galibiyet aldı.

Pazar günü 2 No’lu Sentetik Futbol sahasında oynanan ve Murat Yağlı’nın yönettiği maça oldukça etkili bir oyunla başlayan Mucurgücüspor, 7’nci dakikada son haftaların formda ismi Mehmet Can’ın golüyle 1-0 öne geçti.

Erken gelen golün vermiş olduğu moralle rakip kalede daha fazla görülen Mucurgücüspor 16’ncı dakikada Salih ile skoru 2-0, 22’nci dakikada Furkan’ın golüyle mücadelenin ilk devresini 3-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2’nci yarısına da etkili başlayan Mucurgücüspor 40’ncı dakikada Semih’in kaydettiği golle skoru 4-0 yaptı.

44’üncü dakikada Soner’in golüyle Gençlikspor farkı 3’e indirerek skoru 4-1 yaptı.

48’nci dakikada Ender, 51’inci dakikada Salih’in golleriyle Mucurgücüspor skoru 6-1 yaptı.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Mucurgücüspor şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyet daha alarak puanını 17 yapıp 7’nci haftayı 2’nci sırada tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2022, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER