SALON: Kındam Spor Salonu (Kırşehir)

SAHA HAKEMLERİ: Abdurrahman Atabay**, Murat Yağlı**

MASA HAKEMİ: Beytullah Karaca**

Kırşehirspor, Disiplin Kurulu’na sevk edildi Kırşehirspor, Disiplin Kurulu’na sevk edildi

KIRŞEHİR SPOR LİSESİ: İncisu Özkan**, Rahime Yaviç**, Sevgi Gültekin**, Elif Efsa Ekici**, Mobina Sabbaagh**, Solmaz Çelik**, Çiğdem Koç**, Dila Çoban**, Sırma Demirkula**, Medine Öcalan**, Sultan Nur Yağız**, Damla Şeyma Toprak**

HAYRİYE KIMÇAK AND. LİSESİ: Azra Altıparmak**, Ebrar Ata**, Rümeysa Kozanhan**, Tuana Su Tuna**, Bersu Güzel**, Seval Ekici**, Rümeysa Akdemir**, Esma Ünsal**, Ayşegül Kurt**

İLK YARI SONUCU: 0-0

MAÇ SONUCU: 1-0 (Spor Lisesi)

GOLLER: Çiğdem Koç (Spor Lisesi)

LİSELERARASI Genç kızlar B Grubu’nda mücadele eden Spor Lisesi ile Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi gruptaki son maçında karşı karşıya geldi.

Sıddık Demir Anadolu Lisesi’ni yenen iki ekip gruptan çıkmayı garantilerken, son maçta grubunun 1’incisinin kim olacağını belirleyen maçı Spor Lisesi 2.yarıda bulduğu tek golle 1-0 kazanarak grubunu lider olarak tamamladı.

Cuma günü Kındam Spor Salonu’nda oynanan ve Murat Yağlı ile Abdurrahman Atabay’ın birlikte yönettiği maç karşılıklı ataklar şeklinde geçerken, mücadelenin ilk 15 dakikalık bölümünde taraflar birbirine üstünlük kuramayınca devre 0-0 sona erdi.

Mücadelenin 2.yarısında da her iki takım istekli bir görüntü çizse de golü bulan taraf Spor Lisesi’nden Çiğdem Koç oldu ve zorlu karşılaşmada 1-0 öne geçti.

Kalan dakikalarda her iki takım başka gol bulamadı ve mücadeleyi Spor Lisesi 1-0 kazanarak B Grubu’nu lider olarak bitirdi. Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi ise 2.olarak yarı finale yükseldi.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)