SALON: Kındam Spor Salonu (Kırşehir)

SAHA HAKEMLERİ: Murat Yağlı**, Osman Köksaldı**

MASA HAKEMİ: Mustafa Sarısakal**

SIDDIK DEMİR AND. LİSESİ: Öznur Ekici**, Melike Duran**, Perihan Nur Yıldız**, Ebral Avşar**, Azra Şimşek**, Ayşenur Arazay**, Buket Özdaş**, Tuğba Öztürk**, İlgin Karaboğa**, Türkan Çeliker**, Mehlika Doğan**, Emine Akı**, Aleyna Altun**,

KIRŞEHİR SPOR LİSESİ: İncisu Özkan**, Rahime Yaviç**, Sevgi Gültekin**, Elif Efsa Ekici**, Mobina Sabbaagh**, Solmaz Çelik**, Çiğdem Koç**, Dila Çoban**, Sırma Demirkula**, Medine Öcalan**, Sultan Nur Yağız**, Damla Şeyma Toprak**

İLK YARI SONUCU: 3-0 (Spor Lisesi)

MAÇ SONUCU: 5-0 (Spor Lisesi)

GOLLER: Çiğdem Koç (4), Sevgi Gültekin (Spor Lisesi)

AEÜ Öğrencisi Büyükler Avrupa  Güreş Şampiyonasında “İkinci” oldu AEÜ Öğrencisi Büyükler Avrupa Güreş Şampiyonasında “İkinci” oldu

LİSELERARASI genç kızlar Futsal il birinciliğinde B Grubu’nda mücadele eden iki ekip Spor Lisesi ile Sıddık Demir Anadolu Lisesi, günün 2.maçında karşı karşıya geldi. İlk maçında Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi’ne 3-0’lık skorla kaybederek gruptan çıkma şansını mucizelere bırakan Sıddık Demir Anadolu Lisesi ile ilk maçını bay olarak geçiren Spor Lisesi karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli ve kıran kırana geçen maçı Spor Lisesi 5-0 gibi farklı bir skorla geçerek adını bir üst gruba yani yarı finale yazdırdı.

Kındam Spor salonunda oynanan ve Murat Yağlı ile Osman Köksaldı’nın birlikte yönettiği maça etkili başlayan Spor Lisesi kaptanı Çiğdem Koç’un golüyle 1-0 öne geçti.

İlk dakikalarda bulduğu golün ardından oyunda üstünlüğünü eline alan Spor Lisesi karşılaşmanın ilk 15 dakikalık bölünü Sevgi Gültekin ve Çiğdem Koç’un 2 golüyle 3-0 önde tamamladı.

Mücadelenin 2.yarısında da etkili bir oyun sergileyen Spor Lisesi, güçlü rakibi karşısında adeta tek kale top oynarken, Çiğdem Koç’un 2 golüyle de skoru 5-0’a getirdi.

Karşılaşmanın ilerleyen dakikalarında başka gol olmadı ve Spor Lisesi, Sıddık Demir Anadolu Lisesi’ni 5-0’la geçerek gruptan çıktı.

Sıddık Demir Anadolu Lisesi ise ilk maçında Hayriye Kımçak’a, 2.maçında da Spor Lisesi’ne yenilerek gol atamadan gruplara veda etti.

Spor Lisesi, Hayriye Kımçak ile grup liderliği ile karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 12.00’da Kındam Spor Salonu’nda oynanacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)