LİSELERARASI Genç Kızlar Türkiye Hentbol Şampiyonasında ilimizi temsil eden Spor Lisesi Giresun gruplarında oynadığı 3 karşılaşmanın 1’ini kazanarak elendi.

Kırşehir’de şampiyon olarak ilimizi ilk olarak Kırıkkale Gruplarında temsil eden Spor Lisesi, Kırıkkale Gruplarından çıkarak adını Giresun Gruplarına yazdırmıştı.

İzmir’deki hemşehrilerimiz de  Kırşehirspor’u yalnız bırakmadılar İzmir’deki hemşehrilerimiz de Kırşehirspor’u yalnız bırakmadılar

Giresun gruplarında Kastamonu, İstanbul ve Sivas ile aynı gruba düşen Kırşehir temsilcisi, oynadığı 3 maçın 1’ini kazanarak 2 maçı da kaybetti.

Giresun’da ilk olarak Kastamonu ile karşılaşman Spor Lisesi başa baş geçen maçı 28-20 kaybederken, şampiyonanın 2.maçında ise Sivas’ı 1 sayı farkla 27-26 mağlup etmeyi başardık.

Şampiyonanın 3.ve son gününde galip gelmesi durumunda adını bir sonraki gruplara yazdıracak olan Spor Lisesi, 3.maçında İstanbul karşısında iyi bir oyun sergilerkengüçlü rakibine 4 sayı farkla 22-18 mağlup olarak Liselerarası Genç Kızlar Hentbol Türkiye Şampiyonasına veda etti.

Bizlerde Spor Servisi olarak Spor Lisesi’ne yaşattığı heyecandan dolayı teşekkür ediyoruz.

(HABER: SALİH HANÇER)