İYİ Parti Milletvekili adayı Turan Yıldırım: "Spor kulüplerimize sahip çıkmalıyız"

İYİ Parti Milletvekili adayı Turan Yıldırım, Kırşehirspor tesislerini ziyaret etti.

İYİ Parti Milletvekili adayı Turan Yıldırım Kırşehirspor’un antrenmanını izlemek üzere Kırşehirspor tesislerini ziyaret etti.

“SPOR KULÜPLERİMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ”

Kulüp yöneticileri ve sporcular ile görüşen Yıldırım, “Spor kulüplerimiz memleketimizin tanıtımı açısından oldukça önem arz etmektedir. Spor kulüplerimize sahip çıkmalıyız” Diye konuştu.

İYİ Parti Milletvekili adayı Turan Yıldırım, seçim çalışmalarına başladığı ilk günden itibaren oldukça farklı bir strateji izleyerek rakiplerini terletmeye devam ediyor.

ŞEHRİMİZİN TAKIMINA SAHİP ÇIKMALARINI İSTİYORUZ

Numan Kurtulmuş TBMM Başkanı seçildi Numan Kurtulmuş TBMM Başkanı seçildi

Son olarak Kırşehirspor kulübünü ziyaret eden Yıldırım kulüp yöneticileri ve sporcular ile görüşerek kulübün sorunlarını dinledi. Seçim başladığından beri ilk defa bir milletvekili adayının ziyaretlerine geldiğini aktaran Çağatay Han Torun, Yıldırımın ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kırşehir’in tanıtımı açısından Kırşehirspor çok büyük öneme sahiptir. Bizler siyasilerimizden bunun farkına vararak şehrimizin takımına sahip çıkmalarını istiyoruz. Bu açıdan sizin ziyaretiniz bizim için çok anlamlı oldu” ifadelerini kullandı.

Görüşmenin ardından sporcular ile tek tek tokalaşan Yıldırım sporculara tatlı ikram ederek, “İnşallah önümüzde oynanacak bursa deplasmanının ve Etimesgut maçının galibiyet tatlısı olur” dedi.  (HABER MERKEZİ)