Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve başta Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere birçok ilimizde hissedilen depremlerde can kayıpları artarak devam ediyor.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi sayfasından yapılan açıklamada, spor camiasını yasa boğan vefat edenler için tek tek taziye mesajları yayınladı.

Kırşehirspor’un rakiplerine ceza yağdı Kırşehirspor’un rakiplerine ceza yağdı

TFF B Klasman Yardımcı Hakemlerinden ve TFFHGD Kahramanmaraş Şube Başkanı Adem Şahan'ın, eşinin ve çocuklarının ülkemizi yasa boğan deprem felaketinde Kahramanmaraş'ta hayatını kaybederken, Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi kulüplerinden OnvoHatayspor'un altyapı futbolcuları 2007 doğumlu Eda Püsküllü ile 2013 doğumlu Nurgül Özdemir'de enkaz altında kalarak hayatını kaybetti.

Deprem bölgesinde vefat edenlerin haberleri TFF’nin resmi sayfasında yayınlanmaya devam ediyor.

Hatay ili gözlemcilerinden olan Nuri Gülen’in ve kızının ülkemizi yasa boğan deprem felaketinde hayatını kaybetti.

Kahramanmaraş ili eski il hakemlerinden olan Yakup Yel'in, Hatay ili eski il hakem Cemil Can'ın, Hatay ili eski gözlemci Kemal Torun ve Soner Koyuncuoğlu'nun, Hatay ili eski temsilci Uğur Fırat Karaca'nın ülkemizi yasa boğan deprem felaketinde hayatlarını kaybetti.

Uzun yıllar TFF Amatör Kurul Üyeliği yapan, Türkiye Amatör Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay ASKF Başkanı Mehmet Öztürk ve eşi Fedva Öztürk’te enkaz altından sağ çıkamayarak hayata gözlerini yumdu.

Bu vesileyle bir kez daha depremde kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Aziz milletimizin başı sağ olsun.(HABER MERKEZİ)