SALON: Kındam Spor Salonu

SAHA HAKEMLERİ: Murat Yağlı**, Mustafa Sarısakal**

SAYI HAKEMİ: Beytullah Karaca**

HAYRİYE KIMÇAK AND. LİSESİ: Fahrettin Akçakaya**, Ömer Çelik**, Azat Şimşek**, Arif Köylü**, Burak Erginbaş**, Yunus Emre Mert**, Mehmet Alperen Yıldız**, Alperen Gürler**, Enes Çelik**, Azim Kaan Yabaneri**, Mustafa Korkmaz**, Turgay Sami Karakaya**

BEDEN EĞİTİM ÖĞRETMENİ: Cafer Tokmak, Fatih Sarısakal 

SOSYAL BİLİMLER AND. LİSESİ: Faruk Enes Solak**, Kaan Gavgacıoğlu**, Muhammed Emre Demiraslan**, Ali Aksu**, Kerim Sarı**, Mithat Kılıç**, Muhammed Can Babatürk**, Muhammed Bilal Ekici**, Çınar Kılıç**,Mustafa Ömür Dağ**, Kerem Yılmaz**, Samet Memiş**

BEDEN EĞİTİMİĞİ ÖĞRETMENİ: Betül Şahinci Gökgül, Hakan Savaş

İLK YARI SONUCU: 2-1 (Sosyal Bilimler)

MAÇ SONUCU: 2-2 Berabere

GOLLER: Furkan Enes, Çınar Kılıç (Sosyal Bilimler), Turgay Sami, Fahrettin (Hayriye Kımçak)

PENALTILAR: 4-3 (Sosyal Bilimler)

LİSELERARASI genç erkekler Futsalda Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi ile Kırşehir Osman Yalçınkaya Anadolu Lisesi 3’üncülük 4’üncülük maçında karşı karşıya geldi. Normal süresi karşılıklı atılan gollerle 2-2 sona eren maçın galibini penaltı atışları sonucunda 4-3 kazanan Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi, il 3’üncüsü olmayı başardı.

Yarı final maçında kaybeden iki ekip Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi ile Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi 3’üncülük, 4’üncülük maçında karşı karşıya geldi.

Kındam Spor Salonu’nda oynanan ve Murat Yağlı, Mustafa Sarısakal ve Beytullah Karaca Hakem triyosunun birlikte yönettiği maça etkili bir oyunla başlayan Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi Furkan Enes ve Çınar Kılıç’ın golleriyle maçta 2-0 öne geçti.

Hayriye Kımçak’tan Turgay Sami, meşin yuvarlağı ağlarla buluşturarak skoru 2-1 yaparak farkı 1’e indirdi. Karşılaşmanın ilk yarısını 2-1 Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi önde tamamladı.

Mücadelenin 2.yarısına etkili başlayan Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi Fahrettin Akçakaya’nın golüyle skoru 2-2 yaptı. Kalan dakikalarda her iki ekipte gol yollarında çabaları sonuçsuz kalınca mücadele 2-2 eşitlikle sona erdi.

TFF Heyeti, Kahramanmaraş  ve Adıyaman'da depremzede vatandaşlarla bir araya geldi TFF Heyeti, Kahramanmaraş ve Adıyaman'da depremzede vatandaşlarla bir araya geldi

Maçın galibini penaltı atışları belirledi. Penaltı atışları sonucunda rakibini 4-3 mağlup eden Kırşehir Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi, Liselerarası genç erkekler futsalda il 3’üncüsü olmayı başardı.

Maçın ardından düzenlenen kupa töreninde 4’üncü olan Hayriye Kımçak Anadolu Lisesine madalyalarını ve kupasını Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü Antrenörü Yakup Özköroğlu verirken, il 3’üncüsü olan Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi’ne ise madalyalarını ve kupasını Abdulkadir Özcan İmam Hatip Anadolu Lisesi Okul Müdürü Seyfettin Cerit takdim etti.

Madalya ve kupa töreni sonrasında Liselerarası Futsalda dereceye giren okullar, sporcular, beden eğitim öğretmenleri ve idareciler madalya ve kupa töreni sonrası toplu olarak günün anısına resim çekindiler.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)