31 Mart mahalli idareler seçimleri kapsamında sahadaki çalışmalarını hızlandıran AK Parti Kırşehir il teşkilatı, İl Genel Meclis Üye adaylarıyla birlikte köy köy, mahalle mahalle, sokak sokak gezerek çalmadık kapı sıkmadık el bırakmıyor.

Geçtiğimiz günlede Kırşehir Çadırlı Hacıyusuf Köyü'ne ziyaret gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal ve AK Parti Kırşehir 2.sıra İl Genel Meclis Üyesi Adayı Emrah Doğan'ın bir vatandaşlar yaşadığı diyalog güzleri gülümsetti.

Köye gerçekleşen ziyarette vatandaşların sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen Başkan Ünsal ve Doğan, bir vatandaşın akülü araba isteğini kırmadı. 
Vatandaş, "Ben sizin partinizden değilim, size de oy vermeyeceğim ama benim akülü arabaya ihtiyacım var" dedi. İl Genel Meclis Üyesi Adayı Emrah Doğan, "Senin bize oy vermenden ziyade mağduriyetinin giderilmesini sağlayalım" dedi ve 1 hafta sonra AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal ile birlikte giderek vatandaşın akülü arabasını hediye etti. Yapılan bu davranışla birlikte hem vatandaşın gönlünü kazandı hem de partili partisiz hizmet edilmesi gerektiğinin önemine değinildi.

Mucur Belediyesi'nin bilançosu belli oldu Mucur Belediyesi'nin bilançosu belli oldu

Konuyla ilgili AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayı Emrah Doğan, "Köy ziyaretlerimiz kapsamında Kırşehir İl Genel Meclis Üyesi adaylarımızla birlikte Çadırlı Hacıyusuf köyümüzü ziyaret etmiştik. Toplantı esnasında bir engelli abimizin akülü araba talebi oldu, arabayı getirsende sana oy vermem dedi. Biz de kendisine hizmeti oy karşılığı yapmayacağımızı anlattık. Bir hafta geçmeden İl Başkanımız Sn. Seher Ünsal ile birlikte tekrar Çadırlı Hacıyusuf Köyümüze giderek engelli abimizi talebini yerine getirdik. Onun yüzündeki mutluluk tüm emeğimizin ve çabamızın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha gösterdi. İşte bu anlar, siyasetin ötesinde insanların birbirine olan sevgi ve desteğinin en güzel örneklerinden biri" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)