Kırşehir Belediyespor Kadın Hentbol takımı Antrenörleri Mustafa Fidan ve Murat Kılıç, Pazar günü kendi sahalarında oynayacakları Elazığ SYSK maçı öncesi Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulundu.

Fidan ve Kılıç, hafta sonu taraftarları maça devam ederek, kendilerinden destek bekledi.

Sultanlarımız, Pazar günkü maça odaklandı. Yeşil-beyazlılar, zorlu karşılaşmanın hazırlıklarına Kındam Spor Salonunda yoğun bir tempoda devam ediyor.

Kırşehirspor, 3 puan  için Trakya’ya gidiyor Kırşehirspor, 3 puan için Trakya’ya gidiyor

Antrenör Mustafa Fidan ve Murat Kılıç, karşılaşma öncesi yaptığı açıklamada, “Yeni sezon başta Kırşehir Belediyespor olmak üzere tüm takımlara hayırlı olsun. Sakatlığın, hakem hatalarının olmadığı zevkli ve çekişmeli bir lig olmasını diliyoruz. Sezonu evimizde açıyoruz ve rakibimiz geçen sene Play-Off oynayan güçlü bir ekip. Bizlerde sezona iyi hazırlandık ve maçı beklemeye başladık. Zorluk derecesini üst düzey bir karşılaşma olacağını düşünüyoruz. Bizler Kırşehir Belediyespor takımı olarak genç, koşan ve mücadele eden bir ekip kurduk. Hepimiz heyecanlıyız. İlk maçlar her zaman zor olur. İlk karşılaşmanın evimizde oynanmasından dolayı seyirci avantajımızı iyi kullanarak sahadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Maça tüm sporseverleri davet ediyoruz. Kırşehir Belediyesi bu karşılaşma için Kındam Spor Salonuna ücretsiz servis kaldıracak. İnşallah galip gelen taraf biz oluruz” açıklamasında bulundu.(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)