Kırşehir Belediyesi'nin yol yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor… Başkan Ekicioğlu:

 “Şehrimize kent kimliği kazandıracak, çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz”

 

31 Mart seçimlerinde Kırşehir halkının güvenini alarak ikinci kez Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu, Aşıkpaşa Mahallesi ve Medrese Mahallesi’ndeki yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Şehrimizin farklı alanlarında çalışmalarına hiç ara vermeden devam eden Kırşehir Belediyesi, cadde, sokak ve bulvarlarda yaptığı çalışmalarla da hemşehrilerimizin takdirini kazanıyor.

Belediye’ye ait işletmeler bayramda kapalı olacak Belediye’ye ait işletmeler bayramda kapalı olacak

Göreve geldiğinde Kırşehir halkına verdiği çoğu projelerini hayata geçirdiği belirten Başkan Selahattin Ekicioğlu, “Tüm mahallelerimizde, mahalle halkımızdan da aldığımız destekle ve ortak akılla yürüttüğümüz çalışmalar birer birer tamamlıyor ve hizmete sunuyoruz.Hemşehrilerimiz her şeyin en iyisini hak ediyor ve biz de tüm Kırşehir Belediyesi ekibi olarak hem sahada hem de ilimizin sosyal ve kültürel yaşamına katkı sunmaya devam ediyoruz. Amacımız tüm Kırşehir halkının bu şehirde rahat bir şekilde yaşamasını sağlamaktır. Şehrimize kent kimliği kazandıracak olan muhtelif yerlerdeki çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. İnşallah Kırşehirimiz her alanda yaşanabilir, modern bir kent haline gelecek” ifadelerini kullandı.

Aşıkpaşa Mahallesi Maşa Deresi ile Medrese Mahallesi’ndedevam eden altyapı çalışmalarını yerinde takip eden Başkan Ekicioğlu, bu bölgelerde tüm altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra asfalt çalışmasını, kaldırım ve tretuvar gibi diğer üst yapı çalışmalarını yaptıktan sonra Kırşehir halkının hizmetine sunulacağını sözlerine ekledi. (HABER MERKEZİ)

Editör: Ayhan Ceylan