AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Rahmet ve bereketi içinde barındıran mübarek üç ayların müjdecisi Regaip Kandiline erişmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşadığımızı belirten Başkan Seher Ünsal, mesajında şunları ifade etti:

“Üç aylar, dini duyguların yoğunluk kazandığı, merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruk noktaya ulaştığı, hayır ve iyiliklerin arttığı günlerdir. Üç ayların da başlangıcı olan Regaip Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır.

Hamile ve engelli personele kar izni Hamile ve engelli personele kar izni

“Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bu manevi iklimi fırsat bilerek, sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının tahsis edilmesine, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeşertilerek daha da güçlendirilmesine gayret göstermeliyiz. 

“Mağfiret kapılarının sonuna kadar aralandığı, günahların affedildiği, tüm ibadet ve dileklerin kabul olduğu Regaip Kandili’nde bol bol dua etmeyi; ailelerimizin, büyüklerimizin, eş dost ve akrabalarımızın gönüllerini hoş tutarak hayır dualarını almayı ihmal etmemeliyiz.

“Bu vesileyle aziz milletimizin ve bütün İslam âleminin Regaip Kandili’ni kutluyor, bu mübarek gecenin ve üç ayların Müslümanların birlik ve dirliğine; insanlığın sağlık, hidayet, barış ve huzuruna vesile olmasını yüce Allah'tan niyaz eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.” (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)