Mucur Belediyesi'nin bilançosu belli oldu Mucur Belediyesi'nin bilançosu belli oldu

İYİ Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Ufuk Cengiz:

İYİ Parti'nin Kırşehir Belediye Başkan Adayı Ufuk Cengiz, Kırşehir'in yazılı ve görsel basın mensuplarıyla bir araya gelerek önemli açıklamalarda bulundu.

İsminin açıklanmasının ardından gelen olumlu-olumsuz tepkileri anlatan Cengiz, şehirdeki yaşanılan olaylara da, "Savaşa değil, seçime giriyoruz" yanıtını verdi.

İYİ Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Ufuk Cengiz konuşmasında, "İYİ Parti Kırşehir Belediye Başkan adayı olarak bugün toplanmamızın amacı neden aday oldum? Neden İYİ Parti'nin adayı oldum? Projelerim neler? sorularını cevaplamak istedim. Geçtiğimiz günlerde Genel Başkanımız Meral Akşener'in ismimi açıklamasıyla birlikte sahaya hemşehrilerimizin arasına projelerimizi anlatmak, kendimizi bilmeyenlere tanıtmak, esnaflarımızla hasbihal etmek için seçim startımızı verdik. Çok güzel tepkilerde aldık fakat bazı arkadaşlarımız neden kazanamayacağın bir seçimde belediye başkan adayı oldun? gibi sözleriyle karşılaştım. Bizler bir savaşa girmiyoruz. Bu seçim bizler için bir savaştan çok iyilik hareketidir. Bizler Kırşehir'de iyilik hareketini başlattık. Ben buranın Hasan Tahsin'i olmaya talibim. Kurşunsa kurşun, söz ise söz, ne gelirse göğüslemeye hazırım. Ben alnımı bir tek secdeye giderken eğdim. Onun dışında başımızı kimsenin önünde eğmedik. Ben İYİ Parti'yi tercih etmedim. Allah diledi, böyle yazdı, nasip böyleymiş ve ben bunu gururla kabul ettim. Çünkü Türk bayrağı demekten çekinmeyen, Türk devleti demekten çekinmeyen, Türk milleti demekten çekinmeyen, aslan gibi bir parti ve aslan gibi bir genel başkanımız var. Bununla gurur duyuyorum İYİ Parti bayrağı altında bulunmaktan" dedi.
"BİR DÜNYA PROJEM VAR"
Çok fazla projesinin olduğunu söyleyen Cengiz, "Projelerime gelecek olursak bir dünya projem var. Nasıl 3 günde bir dünya proje hazırladın? diyecek olursanız.. Ben zaten şehrin gelişmesini isteyen, kimilerinin bu zaman zaman deli mi bu diyerek talkif ettiği yani güzellediği videolar çekip paylaşıyordum. Belki gücü yeten birileri o videoları görür ve memleketimiz için bişeyler yapar diyordum. Çok şükür hayal kurup video çektiğim yerlerin bir kısmında hareketlilik başladı. Ben memleketime hizmet etmek için talip oldum. Esnaf kökenli olduğum için esnaflarımızın sorunlarını biliyorum, gençlerimizin dertlerini sıkıntılarını biliyorum, kadınlarımızın problemlerini biliyorum ve her birine ayrı ayrı projelerim hazır. İnşallah rabbim bizlere şehrimde memleketimin insanına hizmet etmeyi nasip eder" diye konuştu. (HABER: FAHRETTİN TOKER)