“Kırşehir Çiğdem”de basın kartlı gazeteci sayısı 8’e yükseldi…

 BASIN KARTI’NDA KIRŞEHİR’İN GURURU

Kırşehir basın tarihinin en uzun soluklu gazetesi “Kırşehir Çiğdem”in 3 çalışanının daha Basın Kartı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından onaylanıp, kendilerine ulaştırılırken, “Kırşehir Çiğdem”de Sarı Basın Kartı olarak bilinen basın kartlı gazeteci sayısı rekor seviyeye ulaşarak 8’e çıktı.

28 Mart 1977’de yayın hayatına başlayan ve geçtiğimiz 28 Mart 2024 tarihinde 48. yılına adım atan “Kırşehir Çiğdem”in başarı dolu hayatına yeni başarılar eklenmeye devam ediyor.

“Kırşehir Çiğdem'in internet haber sitesinden Muhabir Fahrettin Toker ile İnternet Haber Editörü Çiğdem Sönmez ile gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in Muhabiri Cemre Bayram ilk kez basın aldı. Her üç gazeteci arkadaşımızın kartları geçtiğimiz Mart ayında onaylandı ve  kartları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanarak kendilerine ulaştırılarak teslim edildi.

İnsanların haysiyetine, şerefine hakaret etmeden, iftira atmadan yalnızca gerçekleri okurlarına ulaştıran, Kırşehir’in sorunlarını gündeme getirirken, yalakalık ve taklacılık yapmamayı amaç edinen, doğru haberden asla taviz vermeyen “Kırşehir Çiğdem”in başarılarına başarı katan basın kartlarını almanın haklı gururunu yaşayan Fahrettin Toker, Çiğdem Sönmez ile Cemre Bayram’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı

Kırşehir’in en uzun soluklu gazetesi unvanını elinde bulunduran “Kırşehir Çiğdem”in kurucusu Şevket Güner ile İmtiyaz Sahibi Salih Güner Sürekli Sarı Basın Kartı’na sahip olurken, ortağı Sait Yanık, gazete Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Beyhan Ballı ve internet haber sitesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü İlknur Öncü de daha önce  basın kartı almışlardı. Böylece “Kırşehir Çiğdem” de basın kartı bulunan gazeteci sayısı 8’e yükselmiş oldu. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

 

Editör: Cemre Bayram