SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Murat Yağlı**

MİNİK KRAMPONLAR (U11): Kerem Efe Lafçı**, Mustafa Yoldaş**, Kerem Salman**, Mustafa Alparslan**, Musa Gözükara**, Ahmet Kerem**, Tuna Çolak**, Ege Demir**, Fazıl Ahmet Arslan**, Yusuf Kaan Demirci**, Abdurrahman Şimşek**, Kuzey Yoldaş**, Kerem Kartal**, Göktan Çelik**, Berkay Miraç**, Emirhan Arısoy**

Fikstür çekimi Pazartesi günü gerçekleştirilecek Fikstür çekimi Pazartesi günü gerçekleştirilecek

ANTENÖR: Mustafa Koçak

ATAKSPOR (U11): Kerem Çiftçi**, Ahmet Efe Yıldız**, Mehmet Alperen Yılmaz**, Eymen Durdu**, Ali Efe, Kemal Toprak**, Ahmet Yabaneri**, Faruk Emir Arslan**

ANTRENÖR: Hikmet Demir

YÖNETİCİ: Ömer Durdu

GOLLER: Dk.21 Mehmet Akif Kulaksız, Dk.34,39,47 Ahmet Kerem Eryılmaz (Minik Kramponlar)

U11 GENÇLER Ligi’nde geçtiğimiz hafta şampiyonluğunu garantileyen Minik Kramponlar, Ligin 13. haftasının kapanış maçında son sırada yer alan Atakspor’la karşı karşıya geldi. Kırmızı-siyahlı ekip maçtan 4-0’lık skorla galip ayrılarak 12. galibiyetini hanesine yazdırdı.

Cuma günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Murat Yağlı’nın tek hakem olarak görev yaptığı maçın 21.dakikasında Minik Kramponlar, Mehmet Akif Kulaksız’ın kaydettiği golle ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2.yarısında daha etkili bir futbol sergileyen Minik Kramponlar, 34.dakikada Ahmet Kerem ile skoru 2-0 yaptı.

Oyunda ve skorda üstünlüğünü eline geçiren Minik Kramponlar, 39.dakikada Ahmet Kerem ile bir gol daha bularak skoru 3-0’a getirdi. Ahmet Kerem, 47.dakikada kendisinin 3’üncü takımının da 4’üncü golünü atarak skoru 4-0 yaptı.

Mücadelenin geri kalan bölümünde başka gol olmadı ve Minik Kramponlar, Ligin 13.haftasının kapanış maçında Atakspor’u 4-0 yenerek 12.galibiyetini elde etti.

Muhabir: Fahrettin Toker