Başkan Ekicioğlu, Kırşehir olarak her zaman takımın yanında ve destekçileri olduklarını açıkladı…

Şampiyon Hentbol takımından Başkan Ekicioğlu’na ziyaret...

TÜRKİYE Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar 1.Ligi Play-Off’tan büyük bir başarı elde ederek Süper Ligi’ne yükselen temsilcimiz Kırşehirspor’un Başkan Vekili Serdar Güven, Antrenör Mustafa Fidan ve Murat Kılıç, önceki gün Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu ziyaret ederek alınan plaketi takdim ettiler.

Kırşehir Belediyespor Kadın Hentbol Takımı, Süper Lig’e yükselmenin gururuyla Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'nu ziyaret ederek başarılarını paylaştı.

Teknik heyet ve yönetimden oluşan ekip, Başkan Ekicioğlu’na plaket takdim ederek desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Başkan Selahattin Ekicioğlu, Kadın Hentbol Takımı'nın Süper Lig'e yükselmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek, alınan başarıdan dolayı tüm teknik heyeti tebrik etti.

Başkan Ekicioğlu, “Bu sezon, geçtiğimiz yıla göre daha düşük bütçeyle kurulan takımımız Süper Lige yükseldi ve takımımız, gösterdiği üstün performansla Süper Lig'e yükselerek bizlere büyük bir gurur yaşattı. Kadın hentbol takımımızın başarısıyla hem Kırşehir’de hem de ülke genelinde kadın sporuna katkı sağladık. Sporcularımızın azmi ve çalışkanlığı, şehrimizdeki gençlere örnek teşkil ediyor." dedi.

Trendyol Süper Lig'de 2023-2024 sezonu sona erdi Trendyol Süper Lig'de 2023-2024 sezonu sona erdi

Ziyaret sırasında Başkan Ekicioğlu, Süper Lig'de mücadele edecek olan Kırşehir Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı'na desteklerini ifade ederek, takıma başarılar diledi.

Başkan Ekicioğlu, Kırşehir olarak her zaman takımın yanında olduklarını ve destekçileri olduklarını, Kadın Hentbol Takımının Süper Lig’de de başarılı olacağına inandıklarını belirtti.

Ziyaretin sonunda, teknik ekip ve yönetimden oluşan heyetle Başkan Ekicioğlu arasında, gelecekte yapılacak spor etkinlikleri ve planlanan çalışmalar hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu. Bu sıcak buluşma, Kırşehir Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı'nın Süper Lig'deki yeni yolculuğuna moral dolu bir başlangıç yaptı.

Süper Lig'de mücadele etmeye hazırlanan Kırşehir Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı'nın başarısı, şehre büyük bir sevinç yaşatırken, bu başarıya katkıda bulunan tüm ekibe ve sporculara şükranlar sunuldu. Spor kulübünün yönetimi, başkan, teknik ekip ve sporcular, Süper Lig’de Kırşehir’i en iyi şekilde temsil etmek için kararlı olduklarını belirtti.

(HABER: SALİH HANÇER)