Kırşehir Sağlık-Sen’in Futbol Turnuvası’nda heyecan sürüyor  

 Şampiyon 27 Ekim’de belli olacak 

 Kırşehir Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu Futbol Turnuvası Yarı Finalinde tüm heyecanıyla devam ediyor.

Gençlikspor galibiyete 2’nci yarıda uzandı: 3-1 Gençlikspor galibiyete 2’nci yarıda uzandı: 3-1

Ardıçlar Halı Saha’da büyük bir çekişme ve heyecan içinde geçen turnuvanın Yarı Final Müsabakalarında sağlık çalışanlarını ziyaret ederek başarılar dileyen AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Merkez İlçe Başkanı Ali Demir, Parti Yönetimi, İl Sağlık Müdürü Dr. Ertan Değirmencioğlu, Başkan Yardımcısı Dr. Enis Behiç Yaşlı, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ali Güneş, Hastane İdari ve Mali İşler Müdürü Ahmet Alan ve Kurum idarecileri de maçları yakından takip etti.

Kırşehir Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, turnuvayı ziyaret ederek yanlarında olan AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal başta olmak üzere tüm parti yöneticilerini, Sağlık Müdürü Ertan Değirmencioğlu ile tüm müdürlük yöneticilerini, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Ali Güneş ile tüm katılımcılara teşekkür etti.

Yarı final müsabakalarına iki maçla devam edildi. Kaman Devlet Hastanesispor, Tıbbiyeliler’i 1-0, Matkapspor’daFırtınaspor’u 1-0 yenerek finale yükseldiler.

Kırşehir Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, final müsabakasının Kaman Devlet Hastanesispor ile Matkapspor arasında 27 Ekim Perşembe günü saat 19.00’da Ardıçlar Halı Saha’da oynanacağını belirterek, final müsabakasına Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ile Vali Mete Buhara’yı da davet ettiklerini ifade etti.

(HABER: İLKNUR ÖNCÜ)