BELEDİYE MECLİSİ PAZARTESİ GÜNÜ TOPLANACAK BELEDİYE MECLİSİ PAZARTESİ GÜNÜ TOPLANACAK

Kırşehir'de uzun zamandır siyasetin içerisinde görev alan Samet Yeniçeri, Büyük Birlik Partisi Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı görevine atandı.
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin takdiriyle Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı görevine ataması gerçekleşen Yeniçeri, bir teşekkür mesajı yayınladı.
BBP Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Samet Yeniçeri yayınladığı mesajında; "Genel Başkanımız Mustafa Destici'nin ve Parti yönetimimizin taktiriyle, BBP Kırşehir Merkez İlçe Bakanlığı görevine atanmış bulunmaktayım.
Milletine hizmet etmek istiyorsan, elinden gelen işle başla"sözünü kendimize yol edindiğimiz bu davada en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Vatanımız için Milletimiz için  Geleceğimiz için durmadan çalışıyoruz ve daha çok çalışmaya gayret ediyoruz. Millet ve devlet menfaatini önde tutan ve bu uğurda liderini şehit vermiş tek siyasi partiyiz. Rahmetli Şehit Liderimiz Yazıcıoğlu'nun dediği gibi fedakârlık değil feda olmak üzere bu görevi devam ettireceğiz. Vatan sevdalısı tüm hemşehrilerimizi kutlu yolumuzda birlikte yürümeye davet ediyorum.Bizim davamız partiler üstü memleket sevdasının tezahürüdür, partimiz bu memleketin her evladının yurdu ocağıdır.Bana bu görevi layık gören başta Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’ye ve parti yönetimime şükranlarımı sunuyorum partimizi en iyi yerlere getirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)