Okul Sporları Masa Tenisi  Küçükler Türkiye Şampiyonası,  Kırşehir'de tamamlandı Okul Sporları Masa Tenisi Küçükler Türkiye Şampiyonası, Kırşehir'de tamamlandı

KIRŞEHİR’DE devam eden alt yaş kategorilerini adım adım takip eden gazetemiz Spor Muhabiri Salih Hançer’e hafta sonu 40 Şehirgücüspor’un genç oyuncusu Muhammed Veli Sarısakal tarafından el emeği ile yaptığı Ay-Yıldızlı kırmızı renkte isminin yazılı olduğu tablo hediye etti.

Bu hediyeden dolayı Salih Hançer, Muhammed Veli’ye çok teşekkür ederek, hediyesini çalıştığı kurum olan “Kırşehir Çiğdem” Gazetesi’nde başköşeye koydu.

Gazetemize açıklamalarda bulunan Salih Hançer, “Muhammed kardeşimizin böylesine anlamlı hediyesi beni oldukça mutlu etti. Buda şunu gösteriyor ki gençlerin kalbine ve gönlüne dokunuş yapmışız. Böyle gençlerin ellerinden tutulup sahip çıkılması ve futbol dünyasının içinde yer almaları gerekiyor. Alt yapıya ciddi bir şekilde önem verilmesi lazım. Kırşehir’de gerçekten çok yetenekli ve en önemlisi karakterli sporcular var. Maalesef bu sporcuları kimse izlemiyor ve yaşları 17-18 olunca futboldan soğuyorlar ve futbolu bırakma derecesine geliyorlar. Buradan başta Kırşehirspor yönetimi olmak üzere, özellikle kendi takımlarının maçlarında tribündeki yerlerini almalarını istiyoruz. Bu gençler, şuan Kırşehirspor’da parayla oynayan futbolcular kadar değerleri ve kıymetleri yok mu?. Hem paramız yok kimse bize sahip çıkmıyor diyorsunuz, hem de Kırşehirli gençlerimize sahip çıkmıyorsunuz. Yani sözlerinizle icraatleriniz bir değil. Artık bu gençlerin ellerinden tutmalısınız ve futbol dünyasında söz sahibi yapmalısınız. İnşallah bu sözlerimi artık ciddiye alırsınız” ifadelerini kullandı. (HABER: SALİH HANÇER)