Şanay’dan Spor Muhabirimiz Salih Hançer’e övgü dolu sözler:

“Salih Hançer, Kırşehir için büyük bir şans”

U14 Ligi’nde yarın tek maç var   U14 Ligi’nde yarın tek maç var  

Yıllarca kar-kış, uzak-yakın demeden futbolda Kırşehir Belediyespor başta olmak Kırşehir'i Bölgesel Amatör Lig'lerde temsil eden tüm takımların, alt yaş kategorilerindeki maçlarını takip eden, çektiği fotoğraflarla ve yaptığı özel haberlerle spor camiasının takdirini kazanan ve bu nedenle pek çok basın kuruluşu tarafından basına verdiği katkı ve hizmetlerden dolayı ödüllendirilen Salih Hançer'i son olarak Junior Cup yetkilileri de unutmadı.

Antalya’nın Kemer İlçesi’nde 3 boyunca düzenlenen Junior Cup Geleceğin Yıldızları Oryantasyon ve Gelişim Kampı Yıldızlar turnuvasının son gününde düzenlenen kupa töreninde Kırşehirli hemşehrimiz Cengiz Şanay, muhabirimiz Salih Hançer’i de unutmadı.

Junior Cup Geleceğin Yıldızları Oryantasyon Teknik Heyet Başkanı Cengiz Şanay'dan ödül töreninde yüzlere sporcu ve Teknik heyetin önünde plaket takdim edildi.

Ödül töreninin ardından mikrofonu eline alan Kırşehirli hemşerimiz Cengiz Şanay, “Arkadaşlar herkese merhaba. Yanımda görmüş olduğunuz bu arkadaşımız Kırşehir’de tüm maçlara giden fedakar ve cefakar biridir. Geçtiğimiz sena Nevşehir’de olduğu gibi bu turnuvamıza da gelerek çektiği fotoğraflar ve yaptığı haberlerle renk kattı. Salih Hançer kardeşimiz işini çok seven hiçbir şekilde branş ayırt etmeyen her maçlara giden bir kardeşimiz. Kırşehir için Salih Hançer kardeşimiz büyük bir şanstır. Kendisine sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyor, bu plaketi de sonuna kadar hak etmiş biri olarak spor basınında başarılarının artarak devam etmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Salih Hançer ise Cengiz hocaya bu konuşmalarında dolayı teşekkür ederken, “Hocam değerli yorumlarınız için size ve böyle organizasyonda bizlerinde olmasını sağlayan tüm ekibinize çok teşekkür ederiz. Bizler sporu seven kişileriz. Buraya gençlerin hayallerine rehber olmaya ve çektiğimiz fotoğraflarla onların sporcu olduğunu hissettirmek için geldik. Ben bu işi bir meslekten bir ekmek parası kazanmaktan ziyade severek ve coşkulu bir şekilde yapıyorum. Bu spor camiasına girdikten sonra yüzlerce arkadaş edindim. İnşallah bu çizgimi hiçbir zaman bozmadan ve heyecanımı kaybeden aynı tempoyla devam ederim” açıklamasında bulundu.

(Haber: Salih HANÇER)