Musa Gül Hastanesi’nde gazetecilere indirim jesti

Musa Gül Hastanesi’nde gazetecilere indirim jesti

Kırşehir Basın Konseyi Özel Musa Gül Hastanesi ile Basın Konseyi üyelerinin hastaneden indirimli yararlanması için sözleşme imzaladı.

Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık, Musa Gül Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Musa Gül ile görüşerek cemiyet üyelerinin hastaneden indirimli faydalanması için taleplerini iletti.

Musa Gül, Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık’ın teklifine olumlu bakarak cemiyet üyeleri için gerekli sözleşmeyi hazırlayarak imzaladı.

Basın Konseyi Üyeleri cemiyetin vermiş olduğu basın kartı ile Musa Gül Hastanesine giderek sözleşmede geçerli olan maddelere göre indirimli giriş yaptırıp muayene olabilecekler.

Kırşehir Basın Konseyi cemiyet üyeleri için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Cemiyet Başkanı Sait Yanık yaptığı açıklamada, “Üyelerimizin hastaneden gerekli indirim alabilmesi için sözleşmeyi imzaladık. Üyeler için her türlü imkânı sağlayarak gerekli protokolü düzenleyerek anlaşmayı sağladık. Üyelerimize hayırlı olsun. Cemiyetimiz tam gaz çalışmaya devam ediyor. Üyelerimizin yanı sıra 1. Derece olan Anne Baba Eş ve çocukları ayakta tedavi olabilecekler aynı zamanda ameliyatlarda ise Hastane yönetimi ile görüşülerek gerekli olan indirimden faydalanabileceklerdir” dedi. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER