TFF Sağlık Kurulu tarafından kulüplerin sağlık ekiplerinde doktor, fizyoterapist ve masör olarak çalışanlara yönelik verilen eğitim kurslarından "14. Bilgi Yenileme Kursu" doktor ve fizyoterapistler için 27 Mayıs 2024; masörler için 28 Mayıs 2024 tarihlerinde T.C. Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı Kongre Salonu Kağıthane / İstanbul'da yapılacak.

TFF Sağlık Ekiplerinin Yapılanmaları ve İşleyişleri Talimatı çerçevesinde daha önceden sertifika almaya hak kazanmış olsa da, tüm sağlık ekibi çalışanlarının "Bilgi Yenileme Kursları"na katılmaları zorunluluğu bulunuyor.

Antrenör eğitim programı tamamlandı Antrenör eğitim programı tamamlandı

Konaklamasız olarak gerçekleşecek kursta katılımcılar için öğle yemekleri ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Kurs kayıt ve ödemeleri 17 Nisan - 17 Mayıs 2024 tarihleri arasında aşağıda bağlantısı bulunan TFF Kurs Başvuru Sistemi üzerinden yapılacaktır. 17 Mayıs 2024 Cuma günü saat 17.00 mesai bitimine kadar TFF Kurs Başvuru Sistemi üzerinden kayıt ve ödeme işlemlerini tamamlamayan kişiler kursa alınmayacaktır.

TFF Kurs Başvuru Sistemi üzerinden kayıt yaptırmayan kişiler kurs günü kesinlikle kayıt yaptıramayacaklardır.

Kurs ücret ödemeleri sadece kredi kartı ile yapılacak olup katılımcıların TFF Kurs Başvuru Sistemi'ndeki adımları takip etmesi gereklidir.

(HABER MERKEZİ)