Kırşehir'de yaklaşık 8 yıldır hizmet veren Ok Fitness Clup Spor Merkezi, Kırşehir'den üye kayıtları yaptığı gibi il dışından da yüzlerce müşterisine hizmet vermeye devam ediyor.

Bu işin şakası kalmadı, kazanmak zorundayız! Bu işin şakası kalmadı, kazanmak zorundayız!

Ok Fitness Clup Spor Merkezi İşletmecisi Mustafa Ok, spor merkezleri hakkında önemli bilgiler aktararak neden bu kadar sıkça tercih edildiklerini "Kırşehir Çiğdem" muhabiri ile paylaştı.

3 antrenör hocasıyla 800 üyesine hizmet veren Ok Fitness Clup Spor Merkezi, en çok kış mevsiminde yoğunlukla karşılaştıklarını ve yaz mevsimine kıştan hazırlık yapıldığını söyledi.

Ok Fitness Clup Spor Merkezi İşletmecisi Mustafa Ok, "7-8 yıldır Kırşehir'de değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. 750-800 civarında aktif gelen üyemiz, günlük giriş yapan da 600 üyemiz bulunmakta. Aslında bizim sezonumuz kış ayı. Yaz mevsimine hazırlığı kışın yapıyorlar. Üst katımız bayan alt katımız da karışık üyelerimizden oluşuyor. Aile ortamı olduğu için erkekten çok bayan üyelerimiz var. Herkese özel soyunma odaları ve özel duş alanları da mevcut. Salona üye olan bayan üyelerimize özel hediye olarak zumba-pilates seanslarımız var. Salona yazıldıkları zaman ücretsiz bir şekilde bundan faydalanabiliyorlar. Kişiye özel diyet listesi de hoca eşliğinde hazırlanıyor. Salonumuzda şuanda 3 tane antrenör arkadaşımızla birlikte çalışıyoruz" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)