31 Mart mahalli idareler seçimine 2 ay kala Saadet Partisi, Kırşehir Belediye Başkan adaylarını tanıttı.

Saadet Partisi Kırşehir İl Başkanlığı tarafından 31 mart yerel seçimleri için devam etmekte olan aday belirleme çalışmaları sonucunda şuana kadar kesinleşen Kırşehir’deki seçim bölgelerindeki adaylıkları kesinleşen isimleri kamuoyuna tanıttı.

Buna göre; Akpınar Belediye Başkanı Muhlis Aktaş, Çiçekdağı Belediye Başkan Adayı Ahmet Zorlu aday gösterildi. Toplantıda konuşma yapan Saadet Partisi Genel Merkezi tarafından görevlendirilen Kırşehir İl Sorumlusu Davut Aygün, adaylığı kesinleşen isimleri tanıttıktan sonra “Yüksek Seçim Kurulu tarafından partilere verilen son aday gösterme tarihini beklemeden en kısa zamanda Kırşehir’in tüm il, ilçe ve beldelerinde seçimlere girecek adaylarını kamuoyu ile paylaşacaklarını söyleyerek, Milli Görüş belediyeciliğini değerli Kırşehir halkına göstermek için seçimleri kazanmak istiyoruz. Milli Görüş 1994 yerel seçimlerinde aldığı sonuçlar ve bu seçimde kazanılan belediyelerin yaptığı hayırlı hizmetler neticesinde iktidarı kazandık. Biz bu seçimler sonucunda sadece bu seçimi değil gelecek seçimleride kazanmak istiyoruz” dedi.

Adaylığı kesinleşen isimlerin künyelerinin okunmasından sonra Kırşehir Belediye Başkanı aday adaylarının tanıtımı yapıldı. Toplantıda hazır bulunan aday adaylarından Muhammet Teoman Şimşek, Turgay Turgut ve Fatma Ekim Terzioğlu kendilerini tanıtarak, aday gösterilmeleri halinde seçim sürecinde yapacakları çalışmalar ve projeleri hakkında düşüncelerini aktardı. Saadet Partisi tarafından önümüzdeki günlerde Kırşehir Belediye Başkanı adayının da açıklanması bekleniyor.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)

BAŞKAN EKİCİOĞLU HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR BAŞKAN EKİCİOĞLU HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR