Kırşehir'de yasa dışı silah ticareti yaptıkları iddiasıyla 4 şüpheli yakalandı Kırşehir'de yasa dışı silah ticareti yaptıkları iddiasıyla 4 şüpheli yakalandı

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan şehitlerimizin acı haberi üzerine sosyal platformlardan taziye mesajı yayınlayarak üzüntülerini dile getirdi. Başkan Kılıçaslan yayınladığı mesajında; "Kayseri'deki 12'nci Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığından eğitim için kalkan Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait SF-260D tipi bir eğitim uçağı saat 10.00 sıralarında Kocasinan Hasanarpa mahallesinde henüz bilinmeyen bir nedenle kaza kırıma uğradı. Uçakta bulunan 2 pilotumuz şehit düşmüştür.

Pilot Albay GÖKHAN ÖZEN (Eskişehir/Çifteler)

Pilot Albay UĞUR YILDIZ (Eskişehir)

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri, ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz. Ruhları şad olsun" ifadelerini kullandı.

"Kırşehir Çiğdem" olarak şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Türk milletinin başı sağolsun. 

Muhabir: FAHRETTİN TOKER