Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kayseri’de bir dizi hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

4 Kasım 2022 tarihinde Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü ile Kayseri Üniversitesi Rektörlüğü görevlerine atanan rektörleri ziyaret eden Rektör Karakaya, üniversitelerin genel, fiziki ve akademik durumları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Üniversitelerin akademik ve idari yapıları, projeleri, sosyo-kültürel çalışmaları ve bölgesine sunduğu sosyo-ekonomik faaliyetleri hakkında görüşmelerin yapıldığı ziyarette Rektör Karakaya, bölge üniversiteleri olarak bölgenin kalkınmasına fayda sağlayacak çalışmalarda Erciyes Üniversitesi ve Kayseri Üniversitesi ile iş birliği içinde olmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü görevine ilk kez atanan Prof. Dr. Fatih Altan ile Kayseri Üniversitesi Rektörlüğü görevine ikinci kez atanan Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunan Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversite rektörlerine görevlerinde başarılar diledi.

“Engellilerin kazanımlarını artırmaya devam edeceğiz” “Engellilerin kazanımlarını artırmaya devam edeceğiz”

Ziyaret kapsamında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, her iki üniversite rektörüne de hediye verdi.(HABER MERKEZİ)