Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, farklı kurumlarla gerek eğitim gerekse sosyal ve kültürel bakımdan farklı iş birlikleri yaptıklarını, bu iş birliklerinin şehrin potansiyelinin gelişmesine önemli katkılar sunduğunu söyledi.

Kırşehir Ticaret Borsası: "Ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz" Kırşehir Ticaret Borsası: "Ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz"

Kırşehir İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Sadık Gülecen ve Baro Başkanı Onur Çanta’yı ziyarette bulunan Rektör Karahocagil, kurumlar arası iş birliği faaliyetlerine dikkat çekti. Kırşehir’in ortak payda olduğunu ve her kurumun kendi çalışma alanı özelinde Kırşehir ortak paydasına katkı sunduğunu belirten Karahocagil, “İş birlikleri yeni projeleri, yeni etkinlikleri ve yeni çalışmaları ortaya çıkartıyor. Bu da şehrin eğitim, sosyal ve kültürel potansiyelini geliştiriyor” dedi.

Kırşehir İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Sadık Gülecen ve Baro Başkanı Onur Çanta da Rektör Karahocagil’e ziyareti münasebetiyle teşekkür etti. Görüşmeler, kısa ve orta vadede yapılabilecek çeşitli çalışmaların değerlendirilmesiyle tamamlandı. (HABER MERKEZİ)