“Dünya Üniversite oyunlarından dört madalya ile dönmek gurur verici” “Dünya Üniversite oyunlarından dört madalya ile dönmek gurur verici”

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, bir önceki dönem rektör yardımcılığı görevlerini yürüten Prof. Dr. Ahmet Gökbel ile Prof. Dr. Mustafa Kurt’a teşekkür belgesi ve plaketi verdi.

14 Ağustos 2023 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen görüşmeye, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Güneş, Prof. Dr. Hüseyin Şimşek ve Prof. Dr. Musa Özata ile Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük de eşlik etti.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin genel, fiziki ve akademik gelişimi için 2015-2019 ile 2019-2023 dönemlerinde rektör yardımcılığı görevlerini üstlenen Prof. Dr. Ahmet Gökbel ile Prof. Dr. Mustafa Kurt’a verdikleri emek ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek belge ve plaket takdiminde bulundu.

Kırşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Ertan Değirmencioğlu da Rektör Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’e hayırlı olsun dileğinde bulundu. (HABER MERKEZİ)