Üniversite-sanayi iş birliği çerçevesinde paydaşları ile sürekli bir araya gelen Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, bu kapsamda PETLAS Genel Müdürü Hakan Yalnız ve Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence’yi ziyaret etti.

1 Temmuz 2024 tarihinde gerçekleşen ziyaretlerde Rektör Karahocagil’e, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş de eşlik etti.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin paydaş ilişkilerinin geliştirilmesi adına bu ziyaretlerin sık sık tekrarlanacağını belirten Rektör Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin Ar-Ge projeleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Belediye’den, askere gidecek Mehmetçiklerimize “Asker Çantası” Belediye’den, askere gidecek Mehmetçiklerimize “Asker Çantası”

Kırşehir’in gelişimi ve ilimizin de teknoloji gelişim bölgesi olması için ortak bir çalışma ve planlama yapılması gerektiğini anlatan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Kırşehir Ahi Evran üniversitesi tarafından organize edilen Cacabey Uzay ve Bilim Şenliğine verdikleri desteklerden dolayı PETLAS Genel Müdürü Hakan Yalnız ve Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence’ye teşekkür etti.
Kırşehir’in gelişimi için ellerinden gelen desteği vereceklerini belirten PETLAS Genel Müdürü Hakan Yalnız ve Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil ve beraberindekilere teşekkür ettiler.

Kaynak: (KAEÜ BÜLTEN)