Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil ve Üniversite yönetimi Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz’ı ve Yönetim Kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulundular.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz’ı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş,Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Musa Özata, Rektör Yardımcısı Hüseyin Şimşek, Genel Sekreter Dr. Öğretim Üyesi Hüseyin İlter, Doç. Dr. F. Ferhat Çetinkaya ile görüşme yapıldı.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Kırşehir Ticaret Borsası ve Kırşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanlığı ve Ziraat Odası Başkanlığı ile ilimizde bulunan STK’lar öncülüğünde, Üniversiteye yapılacak olan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi binası hakkında teşekkürlerini ilettiler.

"ÖZÜR"ÜN HİÇ BİR  KARŞILIĞI YOKTUR” "ÖZÜR"ÜN HİÇ BİR KARŞILIĞI YOKTUR”

Ziyaret sonunda Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’e hediyelerini takdim etti. (HABER MERKEZİ)