Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı ödüllerini kazananlar belli oldu Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı ödüllerini kazananlar belli oldu

2 Temmuz 2024 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette her iki üniversitenin akademik çalışmaları ile Ar-Ge projeleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin akademik ve bilimsel çalışmaları, projeleri hakkında bilgiler veren Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin bölgesinin ihtiyaçlarına cevap veren bir üniversite olduğunu söyledi.

Bölge üniversitelerin rektörleri ile sık sık bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduklarını da dile getiren Rektör Karahocagil, Erciyes Üniversitesi ile de ikili iş birliği içinde oldukları için memnuniyet duyduğunu sözlerine ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Altun, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Karahocagil’e teşekkür etti. 

Kaynak: (KAEÜ BÜLTEN)