Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, üniversitenin şehirle ve ilçelerle işbirliklerini güçlendirmek amacıyla Kırşehir’in Çiçekdağı ve Yozgat’ın Yerköy ilçelerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İlçe ziyaretlerinde kamu kurumları temsilcileriyle ve siyasilerle bir araya gelen Rektör Karahocagil, ilçelerdeki okulların gelişmesi için samimi bir çalışma yürüttüklerini aktardı.

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Çiçekdağı Kaymakamı Elif Meram’la bir araya gelindi, ardından Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu ile görüşen Rektör Karahocagil, son olarak ise Yerköy Cumhuriyet Başsavcısı Barış Çetin'i makamında ziyaret etti.

Kırşehir İŞKUR’dan tanıtım faaliyetleri Kırşehir İŞKUR’dan tanıtım faaliyetleri

Üniversitenin eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulunulan ziyaretlerde Çiçekdağı Yüksekokulunun gerçekleştirdiği çeşitli sosyal sorumluluk projeleri de gündeme geldi.

Ziyaretlerde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Musa Özata, Genel Sekreter Dr. Öğretim Üyesi Hüseyin İlter ve Çiçekdağı Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Serdal Baltacı da yer aldı.(HABER MERKEZİ)