Hentbol takımımız, Zonguldak’taki ilk maçına çıkıyor

Rakip, Polatlı Belediyespor

TÜRKİYE Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar 1’inci Lig A grubunu topladığı 21 puanla 3’üncü sırada bitiren temsilcimiz Kırşehir Belediyespor, Pazartesi Zonguldak’ta düzenlenecek olan 1’inci Lig Play-Off’ta ilk maçına çıkıyor.

Bozkırın Sultanları, B grubunda topladığı 33 puanla 2’nci sırada bitiren Başkent ekibi Polatlı Belediyespor’la karşı karşıya gelecek. Karşılaşma pazartesi saat 14.00’da Zonguldak GHSİM site spor salonunda oynanacak.

pazartesi oynanacak olan diğer karşılaşmalarda ise saat 12.00’da Sivas Belediyespor-Aksaray Belediyespor, Saat 16.00’da Ortahisar Belediyespor-Bursa Büyükşehir Belediyespor, saat 18.00’da ise Elazığ SYSK-Göktürkspor Kulübü karşı karşıya gelecek.

Kırşehir Belediyespor, Turnuvanın 2’nci gününde yarın B grubunu topladığı 36 puanla lider olarak tamamlayan Bursa Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak. Mücadele saat 12.00’da oynanacak.

Zongulak’taki Play-Off’un 3’üncü gününde yani Çarşamba günü saat 18.00’da B grubunu averajla 4’üncü sırada bitiren Göktürkspor kulübü karşılaşacak.

Play-Off’un 4’üncü ve son gününde B Grubunda topladığı 26 puanla 3’üncü sırada bitiren Aksaray Belediyespor’la karşılaşacak olan Kırşehir Belediyespor, bu 4 maçta alacağı en iyi sonuçların ardından turnuvayı 3’üncü olarak tamamlayıp Süper Lig vizesi almayı hedefliyor.

Zonguldak’taki maçlar GHSİM Site Spor Salonunda oynanacak.

İşte oynanacak olan maçların günleri ve saatleri:

22 MAYIS PAZARTESİ | 14.00: Kırşehir Belediyespor-Polatlı Belediyespor

23 MAYIS SALI | 12.00: Kırşehir Belediyespor-Bursa B.Ş.Belediyespor

3X3 Basketbol maçları tamamladı 3X3 Basketbol maçları tamamladı

24 MAYIS ÇARŞAMBA | 18.00: Kırşehir Belediyespor-Göktürk Spor Kulübü

25 MAYIS PERŞEMBE | 14.00: Kırşehir Belediyespor-Aksaray Belediyespor

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)