1.haftanın kapanışından galip çıkan olmadı

Puanlar paylaşıldı: 2-2

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Beytullah Karaca**

ÖZ 40 SPOR KULÜBÜ (U12): Kerem Demir**, Emirhan Güzel**, Erdem Altıntop**, İlke Ektiner**, Emir Aras Akbaş**, Kayra Ataman**, Hükmet Efe Köysüren**, Himmet Efe Çavuş**, Güney Fırat Şahin**, Ömer Koçak**, Mesut Şimşek**, Göktürk Adalı**, Furkan Akbulut**

ANTRENÖR: Gürkan Alkan, Yakup Özköroğlu

MİNİK KRAMPONLAR (U12): Kerem Efe Lafçı**, Mustafa Yoldaş**, Kerem Salman**, Musa Gözükara**, Ahmet Kerem**, Tuna Çolak**, Ege Demir**, Fazıl Ahmet Arslan**, Yusuf Kaan Demirci**, Abdurrahman Şimşek**, Kuzey Yoldaş**, Kerem Kartal**, Gökhan Çelik**, Berkay Miraç** 

ANTENÖR: Mustafa Koçak

GOLLER: Dk.21 Erdem Altıntop k.k, Dk.49 Kerem Salman (Minik Kramponlar), Dk.32 Kayra Ataman, Dk.42 Emin Aras (Öz40Spor)

Çiçekdağlı futsalcıların büyük başarısı! Çiçekdağlı futsalcıların büyük başarısı!

U12 GENÇLER Ligi’nin 1.Haftasının kapanış maçında ligimizin yeni ekiplerinden Öz40Spor Kulübü ile Minik Kramponlar karşı karşıya geldi. Mücadele karşılıklı atılan gollerle 2-2 sona erdi ve her iki ekip haftayı 1’er puanla kapattı.

Perşembe günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Beytullah Karaca’nın tek hakem olarak görev yaptığı karşılaşmanın ilk yarısını Minik Kramponlar Erdem Altıntop’un golüyle 1-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2.yarısında etkili bir oyun sergileyen Öz40Spor takımı önce Kayra Ataman ile skoru 1-1 yaparken, 42.dakikada ise Emin Aras’ın kaydettiği gol sonrasında 2-1 öne geçti.

Maçı bırakmayan Minik Kramponlar, karşılaşmanın son dakikasında Kerem Salman’ın serbest vuruştan attığı golle skor 2-2 oldu.

İlerleyen dakikalarda başka gol olmadı ve Öz40Spor Kulübü ile Minik Kramponlar arasında oynanan maçın galibi olmadı ve mücadele karşılıklı atılan gollerle 2-2 sona erdi.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)