MUHARREM İNCE’NİN PARTİSİNİ  KIRŞEHİR’DE KİM ÖRGÜTLEYECEK?    

MUHARREM İNCE’NİN PARTİSİNİ  KIRŞEHİR’DE KİM ÖRGÜTLEYECEK?    

Kırşehir’de merakla beklenen siyasi oluşum

MUHARREM İNCE’NİN PARTİSİNİ 
KIRŞEHİR’DE KİM ÖRGÜTLEYECEK?    

    CHP’den ayrılıp “Memleket Hareketi”ni başlatıp, Pazartesi günü yıllardır içinde bulunduğu ve çeşitli kademelerinde görev aldığı CHP’den istifa eden Muharrem İnce’nin kuracağı partisini Kırşehir’de ne CHP’ye ne de İYİ Parti’ye gidemediği için ortada kalan, Kırşehir’deki siyasi kulislerin taşıyıcısı olan birkaç kişinin örgütlemeye çalıştıkları öğrenildi.
    Kırşehir siyasi kulislerini iyi takip eden ve yorumlayan eski CHP’li bir Kırşehirli hemşehrimiz “Biz geçtiğimiz günlerde Sayın Muharrem İnce’yi Nevşehir dönüşü Kırşehir’de karşıladık ve en iyi şekilde uğurladık. Kendisiyle görüştük. Önümüzdeki günlerde Muharrem İnce’nin partisini Kırşehir’de örgütleyeceğiz. Partimize Ankara Caddesi’nde yer bakıyoruz. Amacımız çok partili bir Meclis’te demokrat, aydın, ülkesini seven, Atatürkçü ve onun ilkelerini özümseyen herkesi Muharrem İnce’nin partisinin etrafında birleşmeye ve toplamaya davet ediyoruz” dediler. (HABER: SALİH GÜNER)
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cüneyt
Cüneyt - 2 ay Önce

Partiyi bölmek kimsenin işine yaramaz, sadece rakiplerinin ekmeğine yağ sürmek olur, sadece küçük parti olur, ülkemizde her gün yeni parti kuruluyor ,bu da onlardan biri olur.chp den az bir oy koparır o kadar.saygılar.

Gercekyol
Gercekyol - 2 ay Önce

Elini taşın altına koymaktan korkanlar hazıra konmak için pusuda beklediklerini biliyoruz

SIRADAKİ HABER