MÜFTÜLÜK CADDESİ KIRŞEHİR’E YAKIŞTI

Başkan Selahattin Ekicioğlu: “Hemşehrilerimizin yaşam standartlarının iyileştirilmesi kent estetiği için peyzaj çalışmalarımız devam ediyor”

MÜFTÜLÜK CADDESİ KIRŞEHİR’E YAKIŞTI

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Müftülük Caddesi’nde yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte bağlantı yollarında da yol ve kaldırım çalışmalarının bitmesiyle birlikte Park ve Bahçeleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin peyzaj çalışmasını başlattığını ve tamamlanan yerlerin de Kırşehirli hemşehrilerimiz tarafından beğeni topladığını dile getirdi. 
Başkan Ekicioğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Müftülük Caddesi’ne çıkan bağlantı yollarının da asfaltlanması ce yol çizgilerinin de çekilmesiyle birlikte hem trafikte büyük bir rahatlama sağladık hem de bölge esnafı ve hemşehrilerimizin söz konusu yol ve kaldırımları daha kullanılır gale getirdik. Başlatmış olduğumuz yol, kaldırım ve asfaltlama çalışmalarımız planlarımız dahilinde şehrimizin diğer alanlarında da tüm hızıyla devam ediyor. Göreve geldiğimizde söz verdiğimiz gibi Kırşehirli hemşehrilerimizin yaşam standartlarının iyileştirilmesi noktasında projelerimizi birer birer hayata geçiriyoruz. İç Anadolu’nun ortasında bulunan güzel Kırşehir’imizin daha güzel ve daha yaşanılır bir şehir olması için tüm birimlerimizle Kırşehir Halkı’ndan aldığımız destekle çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz. Kırşehir Belediyesi olarak çağdaş şehirlerin olmazsa olmazlarından olan alt yapı çalışmalarımızla bundan önce yapılmamış ve ihmal edilmiş cadde ve sokaklara da el atarak hemşehrilerimizin de görüş ve önerileri doğrultusunda projelerimizi hayata geçiriyoruz. Biliyoruz ki halktan destek almayan palan ve projelerin hayata geçmesi ve sahiplenilmesi de bir o kadar zordur. Kırşehir Belediyesi olarak yaptığımız alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla birlikte ilimizin sosyal ve kültürel donanımına katlı sunacak etkinlikleri de hayata geçiriyoruz. Kent estetiğine yakışır biçimde alt-yapı ve üst yapı çalışmaları çerçevesinde yapımı tamamlanan yol ve kaldırımlarda uygun alanlarda yeşil alan oluşturarak Peyzaj çalışmalarını da hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Kırşehir Belediyesi olarak insan odaklı yerel yönetim anlayışıyla çalışmalarımıza bundan sonra da devam edeceğiz ve Kırşehir’de el değmemiş mahalle bırakmayacağız. Her şey Kırşehir’de yaşayanların daha güzel bir ortamda yaşamasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kırşehirli hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum.” (HABER MERKEZİ)


YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞENOL ALPASLAN
ŞENOL ALPASLAN - 2 hafta Önce

Memleketimiz için kim ne yaptıysa Allah razı olsun. Bir de esnafların araçlarıyla işe gelmelerine çözüm bulunsa iyi olur. gereksiz yere park sorunu oluşturuyorlar. Çarşıya alışverişe çıkamıyoruz. her yer araç dolu. Mümkünse toplu taşıma ile işe gelseler, bizde rahat alışveriş yapsak. Çoğu şeyi internetten alıyoruz. Esnaf bindiği dalı kesiyor. Bu konuda gazeteniz kamuoyu oluştursa iyi olur

SIRADAKİ HABER