Memleket Partisi Milletvekilleri yarın Kırşehir’e gelecek

Memleket Partisi Milletvekilleri yarın Kırşehir’e gelecek

18 Eylül 2021 tarihinde düzenledikleri 1.Olağan Kongre sonrası seçime girmeye hak kazanan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Kırşehir'i 10 pilot il arasına seçti.            
Muharrem İnce’nin bu kararı sonrası Memleket Partisi'nin İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Yalova Milletvekili Özcan Özel ve Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy 24 Kasım Çarşamba günü bir dizi ziyaret ve inceleme yapmak üzere Kırşehir'e gelecek.
Parti binasında partililer ile buluşacak olan Milletvekilleri Çelebi, Özel ve Aksoy ardından basın mensupları ile ülke gündemini değerlendirecek. Milletvekilleri Kırşehir programına oda ziyaretleri ile vatanı uğruna can veren aziz şehitlerimizin kıymetli ailelerinin yer aldığı Kırşehir Şehit Aileleri Derneği’ni ziyaret ile devam edecek. 
Milletvekilleri daha sonra Kırşehir gündeminden düşmeyen ve İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi'nin Meclis gündemine taşıdığı ve atıl durumda bulunan Hükümet Konağı önünde incelemelerde bulunacak. Çelebi, Özel ve Aksoy son olarak Kırşehir’de Ahi Televizyonu’nun canlı yayın konuğu olacak.
Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık, “Seçimlerin belirleyici şehirlerinden biri olan ilimiz Kırşehir, Genel Başkanımız Muharrem İnce’nin de taktirleriyle pilot illerden biri seçildi. Her fırsatta şehrimize verdiği önemin altını çizen ve Ocak ayından önce de şehrimize tekrar geleceğinin sözünü veren Genel Başkanımızın Kırşehirimiz ilgili çok güzel planları var. İnce Kırşehir’i çok yakından takip ediyor ve önem veriyor. Aynı şekilde Milletvekillerimiz ise çalışmalarımızı takdirle karşılıyor. Pilot iller arasında yer alan ilimiz Kırşehir, 24 Kasım Çarşamba günü üç milletvekilimizi birlikte ağırlayacak. Vekillerimiz Kırşehir’in sorunlarını yerinde tespit edecek. Tüm halkımızı parti binamıza davet ediyorum“ dedi.
Genel Başkanı Muharrem İnce’nin düzenli olarak Kırşehir’i ziyaret edeceği, ekibine ise şehrin sorunlarını tek tek tespit etmelerini, özellikle de vatandaş ve esnafla birebir görüşmeler yapmalarını istediği aktarıldı. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER