“Kırşehir’in sorunlarının  çözümüne katkı sunmak için her şeye varız…”

“Kırşehir’in sorunlarının  çözümüne katkı sunmak için her şeye varız…”


İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen:

“Kırşehir’in sorunlarının  çözümüne katkı sunmak için her şeye varız…”

     İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen ve yardımcıları önceki gün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e nezaket ziyaretinde bulundular. 
İYİ Parti Başkan Yardımcıları Kenan Kerimoğlu, Deniz Yağmur ve Osman İlhan’la birlikte gazetemizi ziyaret eden Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen,  Kırşehir’in sorunlarının giderek artmasına dikkat çekti.
Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Salih Güner ve Yazı İşleri Müdürü Beyhan Ballı ile bir süre görüş alışverişinde bulunan İYİ Parti heyeti Kırşehir’in bütün sorunlarının çözümüne katkı sunmak için her şeye hazır olduklarını ifade etti.
Başkan Göçen, “Malum ülkemizin sorunları son yıllarda her alanda artıyor. Ekonomik sıkıntı dolayısıyla işsizlik artıyor, yatırımlar azalıyor. Bu durum böyle iken 7-8 aydır tüm dünya olduğu gibi ülkemizde koronavirüs nedeniyle büyük sıkıntı içinde. Tabi Kırşehirimizin de bu sıkıntı nedeniyle zor durumda olduğunu görüyor ve biliyoruz. Kırşehirimizde yaşanan sıkıntıları çok iyi biliyoruz. Bunu sahada da görüyoruz, yaptığımız ziyaretlerde de. Bu sorunların çözümü için parti ve şahsım olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Kırşehir’i yönetenlerin de bu sorunların çözümü için ortak çalışma yapmaları, siyasi parti farkı gözetmeksizin herkesin çaba harcaması gerekiyor. Biz Kırşehir’in sorunlarının çözümünde katkı sunmaya ve destek vermeye talibiz. Yeter ki Kırşehir için siyasi parti görüş ve düşüncelerimizi bir kenara bırakıp tek yumruk olalım” dedi.
Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Salih Güner ve Yazı İşleri Müdürü Beyhan Ballı da İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen ile yardımcılarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Kırşehir’in içinde bulunduğu sorunların çözümü için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettikleri için İYİ Parti heyetini kutlayarak, başarılar dilediler. (HABER: BEYHAN BALLI)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER