“KIRŞEHİR'DE HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

“KIRŞEHİR'DE HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

Şehiriçi Minibüs Terminali inşaat alanındaki çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Ekicioğlu:

“KIRŞEHİR'DE HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

Kırşehir belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, bu yaz mevsimini çok iyi değerlendirdiklerini ve pek çok projeyi hayata geçirerek halkın gönlünde haklı bir yer bulduklarını söyledi.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen, Belediye Başkan Yardımcıları ve ilgili müdürlerle birlikte, şehir merkezinde devam eden yol yapım çalışmaları ile Şehiriçi Minibüs Terminali inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Saha çalışmaları ve projelerin tamamlanması için yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, hedeflerinin Kırşehir halkına en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunmak olduğunu açıkladı.

Kırşehir Belediye Başkanı olduğunda kendisi için “Yapamazlar, bitiremezler, çalışanlarının maaşlarını dahi ödeyemezler” diyenlere karşı tüm ekibiyle birlikte var güçleriyle çalışarak Anadolu’da Sosyal Demokrat bir Belediyecilik faaliyetinin nasıl olduğunun örneğini verdiklerine dikkat çeken Başkan Ekicioğlu, konuşla ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Biz göreve geldiğimizde siz sevgili hemşehrilerimizden aldığımız destekle çalışmalarımıza başladık ve birçok projemizi de tamamladık. Kalan projelerimize de hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Amacımız Kırşehir halkının en iyi ve kaliteli yaşam koşullarına kavuşturulmasıdır. ‘Yapamazlar, bitiremezler, çalışanlarının maaşlarını dahi ödeyemezler’ diyenlere karşı tüm ekibimizle birlikte var gücümüzle Anadolu’da Sosyal Demokrat bir Belediyecilik faaliyetinin nasıl olduğunun örneğini verdik; vermeye de devam ediyoruz. Evet, çalışma ve hizmet için söz verdik yapıyoruz; hem de çok hızlı bir şekilde yapıyoruz. Bir şehir ve toplum için hak, hukuk, adalet ve eşitlik gibi kavramlar ne kadar önemliyse yine aynı toplum için, şehirde yaşayanlar için modern alt yapı ve üst yapı çalışmaları da o kadar önemlidir. Biz, tarih ve kültür şehri Kırşehir’in sosyo kültürel dokusunu da koruyup geliştirerek gelecek kuşaklarımıza, çocuklarımıza modern bir şehir bırakmanın sözünü verdik ve bu doğrultuda çalışmalarımız hiç durmadan ilerliyor. Kırşehir Adliyesi’nin de bulunduğu Hoca Ahmet Yesevi Caddesi’nde sıcak asfalt serim çalışmalarımız devam ediyor. Hızlı bir çalışma yürüten ekiplerimiz kaldırım düzenlemesini de yaparak asfalt serimine geçti ve hemen ardından da yol çizgilerimiz çekilmeye başlandı. Terme Caddesi’nde bulunan Belediyemize ait Pazar yerimizin tam karşısında yapımı devam eden Kırşehir Belediyesi Minibüs Terminali İnşaatımızın İkmal İnşaatının İhalesi 2021 yılı içerisinde yapıldı ve çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah en kısa sürede burayı da tamamlayarak faaliyete geçireceğiz.”

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen, Belediye Başkan Yardımcıları ve ilgili müdürlerle birlikte çalışma ziyaretleri sırasında Mardinli vatandaşların bulunduğu kahvehanede çay molası vererek onlarla bir süre sohbet ettiler. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER