İYİ PARTİ LİDERİ AKŞENER, YARIN KIRŞEHİR’DE

İYİ PARTİ LİDERİ AKŞENER, YARIN KIRŞEHİR’DE

Önce esnaf ziyaretleri yapacak, sonra iftara katılacak

İYİ PARTİ LİDERİ AKŞENER, YARIN KIRŞEHİR’DE

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kırşehir Teşkilatı’nın düzenlediği iftar programına katılmak ve Akpınar ve Boztepe’de esnaf ziyaretlerinde bulunmak üzere yarın ilimize gelecek. 

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen’in verdiği bilgiye göre, İYİ Parti lideri Meral Akşener, yarın saat 15.00’te önce Akpınar’a uğrayacak ve burada esnafları ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyecek. Ardından Boztepe’ye geçecek olan Akşener, burada da esnaf ziyaretlerinde bulunduktan sonra akşam saatlerinde şehrimizde olacak ve Cacabey Meydanı’ndaki partisinin düzenlediği iftar programına katılacak.

İl Başkanı Müfit Göçen. İftar programına bütün Kırşehir halkını davet ederek, “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener, yaklaşık 6 ay aradan sonra tekrar Kırşehir’i ziyaret ederek şehrimize verdiği önemi bir kez daha göstermiştir. Kendisini davet ettiğimde programını değiştirerek Kırşehir’e gelmeyi kabul eden Sayın Genel Başkanımıza teşekkür ediyoruz.  İlk seçimde iktidara gelmek için tüm hazırlıklarını tamamlamakta olan İYİ Parti ve Genel Başkanımız Meral Akşener’in Başbakanlığı’nda Kırşehir’de dahil tüm Türkiye inşallah İYİ olacak. Başta Akpınar ve Boztepe’liler olmak üzere tüm Kırşehir halkını davet ediyoruz“ dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER