İYİ Parti Başkanı Göçen'den Kahraman'a sert tepki!

İYİ Parti Başkanı Göçen'den Kahraman'a sert tepki!

         İYİ PARTİKırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, şehirlerin kurtuluş yıldönümü kutlamalarına karşı olduğunu söyleyen Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a çok sert tepki gösterdi.

         İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen "'Sayın' demeye dilimin varmadığı İsmail Kahraman Bey’in bu ilk vukuatı değil. Bu bir şuur altı, bu bir tercih." dedi.

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen yaptığı yazılı açıklama da şunları söyledi:

“Maalesef bu düşünce ‘Bu bir şuur altı’ düşüncedir. Şehirlerin kurtuluş yıldönümü kutlamalarına karşı olduğunu belirten Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın ‘Cihan harbi bitti, müstevliler alacaklarının birkaç kat mislini aldı ve öyle gittiler, çekildiler. Kurşun sıkmadık ki’ şeklinde sözlerine ‘Sayın' demeye dilimin varmadığı İsmail Kahraman Bey’in bu ilk vukuatı değil. Bu bir şuur altı, bu bir tercih." dedi.

"KURTULUŞ GÜNLERİNİ KUTLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

         İllerin işgalden kurtuluş günlerini anmaya-kutlamaya; şehitlere, gazilere rahmet okumaya, şükran duymaya devam edeceğiz. ‘Sayın’ diyemediğim İsmail Kahraman Bey, anlaşılıyor ki ‘Yunan kazansa çok iyi olurdu’ diyen zihniyet çerçevesinde işgal edilmiş günleri anmaya, ona saygı duymaya devam edebilir." şeklinde yazılı açıklama yaptı.(HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER