“HADDİNİ BİL EKİCİOĞLU!”

“HADDİNİ BİL EKİCİOĞLU!”

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı:

“HADDİNİ BİL EKİCİOĞLU!”

AK Parti İl Başkanlığı dün Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun Kırşehir Belediyesi’nin ağaçlara ve yeşile zarar verdiği yönündeki iddialara ilişkin yaptığı açıklamanın ardından bir basın açıklaması yaptı.

AK Parti İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu’nun yaptığı açıklama en basit ifade ile terbiyesizliktir.

AK Parti Kırşehir İl Başkanımız Sayın Seher Ünsal’ın Hoca Ahmet Yesevi Bulvarı üzerinde yapılan yol ve kaldırım çalışmaları esnasında zarar gören, beton içinde kalan ağaçların durumu ile ilgili yapmış olduğu basın açıklamasına seviyesiz ve ahlak dışı bir üslup ile cevap verilmesi şehrimiz adına bir utanç açıklaması olmuştur.

Gezi olaylarında sözde ağaçlara zarar veriliyor diyerek her türlü vandallığı sergileyen ve her yıl dönümünde kutlayan sizler, hiçbir eleştiriyi kabul etmiyor, eleştirildikçe çirkinleşiyor, çirkinleştikçe TERBİYESİZLEŞİYORSUNUZ.

Her fırsatta kadınları reklam malzemesi olarak kullanıp, İl Başkanımız Sayın Seher Ünsal’ın bir kadın ve bir anne olduğunu unutup AHLAK DIŞI ifadeler ile siyaseti kirletiyorsunuz.

Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu yaptığı son açıklama ile kendi seviyesinin geldiği noktayı göstermektedir.

Ne yazık ki sözde ŞEHR’ÜL EMİN olarak Kırşehir’e seçilen Belediye Başkanı Ekicioğlu ve ekibi şehirde yapılan yanlış ve basiretsiz uygulamaları görmüyor, görmek istemiyor.

Beton içinde kalan iş makinaları ile yaralanan ağaçları görmeyen Ekicioğlu, yeşil görmek istiyorsan çimlerini sulamaktan aciz olduğun Kent parkı gezsin. Hayvanlarına dahi bakmaktan aciz olduğunuz Güzler Evcil Hayvanlar Parkını gezin, daha da yeşile doyamazsan 3,5 senedir reklamını yaptığın fakat bir türlü bitiremediğin Kır-Köy Projesinin hemen altında ki Aşık Paşa Tabiat parkını gezin. Buraları gezdikten sonra AK Parti İktidarının Yeşile ve doğaya olan sevgisini, sevdasını göreceksiniz.

SİZİN DE BİR EŞİNİZ, SİZİN DE BİR ANNENİZ, SİZİN DE BİR KIZ EVLADINIZ YOK MU?

Kadınlar insandır bizler insanoğlu diyen üstad Neşet Ertaş’ın memleketinde Şehr’ül Emin unvanına sahip ama vasıflarını taşımayan Belediye Başkanı Ekicioğlu’nu tüm kamuoyu önünde bu ahlak dışı ifadesinden ötürü İl Başkanımız Sayın Seher Ünsal’dan özür dilemeye davet ediyor, takdiri tüm kadınlara ve Kırşehir kamuoyuna bırakıyoruz. (HABER MERKEZİ)

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2022, 17:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Frkbrn
Frkbrn - 4 hafta Önce

Seninki terbiyesizlik olmuyor mu

Faruk Baran
Faruk Baran - 4 hafta Önce

Bir şey Çiğdem gazetesi yorum hoşunuza gitmedi herhalde gazetecilik yapın

SIRADAKİ HABER