DEVA Partisi Kırşehir İl Yönetimi belli oldu

DEVA Partisi Kırşehir İl Yönetimi belli oldu

Kısa adı DEVA olan Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Kırşehir İl Yönetim Kurulu belli oldu.
Kırşehir’de 23 Ekim’de Genel Başkan Ali Babacan’ın katılımıyla gerçekleşen olağan kongrede DEVA Partisi’nin Kırşehir kurucu il başkanı Metin Atabey oldu. Genel merkez tarafından Kırşehir il yönetimini kurmakla görevlendirilen Atabey ve beraberindeki kurucu heyet, il yönetimi üyeleri şu isimlerden oluştu:
Sıttık Türkyılmaz (Başkan Vekili – Teşkilat İşleri Başkanlığı), Ali Altunsaray (İl Sekreteri), Muhammed Demirbilek (Seçim İşleri Başkanlığı), Gizem Doğan (Kadın Çalışmaları Başkanlığı),  Yusuf Taşdemir (Gençlik Çalışmaları Başkanlığı), Deniz Kaya (Kurumsal İletişim, Tanıtım ve Halkla İlişkiler), Sibel Torun (Kültür ve Sanat Çalışmaları Başkanlığı),  Kadir Duman (İdari Ve Mali İşler Başkanlığı), Neşe Doğan Gökalp (İnsan Kaynakları ve Parti İçi Eğitim Başkanlığı), Ercan Siperoğlu (Ekonomi ve Sektörel Gelişmeleri İzleme Başkanlığı), Gökhan Yılmaz (Bilgi ve İletişim Sistemleri Başkanlığı), İbrahim Köksal (Yerel Yönetimler Şehircilik Doğa Hakları ve Çevre Başkanlığı), Mehmet Dadalı (Hukuk Adalet İşleri Başkanlığı), Gizem Evik (Eğitim Sağlık ve Sosyal İşler Başkanlığı), Hilmi Akbal (Dijital Dönüşüm ve Teknoloji İzleme Başkanlığı), Mustafa Altaş (Dış İlişkiler Başkanlığı). (HABER: BEYHAN BALLI)
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nedim Duman
Nedim Duman - 6 ay Önce

Bunların hiç birinin adaletten ekonomiden halktan haberi mi var ki bir araya toplanmışlar. Çok derme çatma teskilatlanmislar. İl başkanı da hiç sevilmiyor. Yazık.

SIRADAKİ HABER