'BİZ KIRŞEHİR'İN TARAFINDAYIZ'

'BİZ KIRŞEHİR'İN TARAFINDAYIZ'


Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yılmaz’dan gazetemize ziyaret:

“BİZ KIRŞEHİR’İN TARAFINDAYIZ”

Yılmaz: “Bizim tek partimiz var, o da Kırşehir’dir. Bu ili yöneten Valimizin de, Belediye Başkanımızın da, milletvekillerimizin de, kurum müdürlerimizin de, sivil toplum kuruluşlarımızın da hep yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz”

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, bugün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti.
Yönetim Kurulu Üyesi Soner Bahadır’ın da bulunduğu ziyarette gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in Genel Yayın Koordinatörü Salih Güner’le bir süre sohbet eden TSO Başkanı Mustafa Yılmaz, Kırşehir’in çözüm bekleyen sorunları hakkında görüş ve düşüncelerini dile getirdi.
Kırşehir’in sorunlarının birlik ve beraberlikle çözümleneceğine dikkat çeken Başkan Mustafa Yılmaz, “Kırşehir ne kaybetmişse hep kısır çekişmelerden; sen-ben kavgasından kaybetmiştir. Ben Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına ve yönetimine seçildiğim günden bu yana arkadaşlarımla birlikte her zaman Kırşehir’in tarafında yer aldık. Çünkü bizler hep gelip geçiciyiz. Önemli olan Kırşehir’in sorunlarının çözümünde birlikte olmak, çözmek bizim asli görevimizdir. Elbette biz bir tarafın yanında olacaksak, o taraf da Kırşehir’in tarafı olacaktır. Kırşehir’in sorunlarını çözmek isteyen, bu konuda gecesini gündüzüne katan kim olursa onun siyasi görüş ve düşüncesine bakmaz onun yanında yer alırız. Biz odamız üyelerinin sorunlarını çözmek için çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Bugüne kadar hep Kırşehir’in yanında taraf olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bizim tek partimiz var, o da Kırşehir’dir. Bu ili yöneten Valimizin de, Belediye Başkanımızın da, milletvekillerimizin de, kurum müdürlerimizin de, sivil toplum kuruluşlarımızın da hep yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu kişilerin hataları olursa da çekinmeden eleştirir, gündeme getiririz” diye konuştu.
Kırşehir’in sorunlarını her geçen gün arttığını, Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin de önemli sıkıntılar yaşadığını ifade eden Başkan Yılmaz, “2019 yılında ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılar her kesimi olduğu gibi bizleri ve üyelerimizi de büyük sıkıntıya itmiştir. Hala da bu sıkıntılar artarak devam ediyor. İnşallah 2020 yılı Kırşehirimiz için de ülkemiz içinde sorunlarının çözümlendiği, refah ve mutluluk yaşandığı bir yıl olur” dedi.
Kırşehir Belediyespor’un son durumu hakkında da görüş ve düşüncelerini dile getiren Başkan Mustafa yılmaz, “Ben Kırşehir Belediyespor’a da yönetici oyarak katkı sunmaya çalışıyorum. Yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarımızla birlikte geçmiş yönetime ait 976 bin liralık borcu ödeyerek kulübümüzün transfer yasağını kaldırdık ve 4 futbolcuyu renklerimize bağladık. Takımımız lig hazırlıklarını yoğun şekilde devam ederken, bizler de takımımızın eksik mevkilerini tamamlamak için transfer çalışmalarını sürdürüyoruz. Tabi burada önemli bir maddi kaynağa ihtiyacımız var. Herkesin maddi ve manevi desteğini bekliyoruz” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)
Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 16:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER