Belediye Meclisi yarın toplanacak

Belediye Meclisi yarın toplanacak

Kırşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı yarın Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu başkanlığında yapılacak.

Belediye Meclisi gündemdeki konuları görüşmek üzere yarın saat 14:00'da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi Salonu’nda toplanacak.

Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısında bir önceki haziran ayı olağan Meclis kararlarının okunmasının ardından Ulaşım ve Trafik Komisyonu Üye Seçimini takiben İmar Komisyonu Raporunun Görüşülmesi, İmar Komisyonuna Havale Edilecek Taleplerin Görüşülmesi ve Kent Park’ın İsminin Şehit Yılmaz Tuncer Parkı Olarak Değiştirilmesi Talebinin Görüşülmesi gerçekleştirilecek.

Toplantıda ayrıca “Bahçelievler Nene Hatun Konağı Yaşlı Hizmet Merkezi” biriminin kurulması, Kırşehir Belediye Çocuk Meclisi’nin kurulmasının görüşülmesi, Çocuk Meclisi Yönetmeliğinin Görüşülmesi, Ulaşım ve Trafik Komisyonu Raporunun Görüşülmesi, Toklumen Köyü Kilitli Parke Talebinin Görüşülmesi ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü Teşkilat Yapısı ile Çalışma Esaslarına Dair Yönergede Değişiklik Yapılmasının Görüşülmesi gerçekleştirilecek. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER