BELEDİYE, HİZMETLERİN KALİTESİNİ DEĞERLENDİRMEK İÇİN ANKET ÇALIŞMASI BAŞLATTI

BELEDİYE, HİZMETLERİN  KALİTESİNİ DEĞERLENDİRMEK  İÇİN ANKET ÇALIŞMASI BAŞLATTI

Başkan Selahattin Ekicioğlu: “Anketimize katılarak destek

veren tüm Kırşehirli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum”

Kırşehir Belediyesi, hizmet kalitesinin hemşehrilerimiz tarafından nasıl değerlendirildiğini belirlemek amacıyla bir anket formu hazırladı.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi’nin vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek ve verilen bu hizmetlerin de nasıl algılanıp değerlendirildiğini belirlemek amacıyla bir Anket Formu hazırladıklarını belirterek şunları ifade etti:

“Anket katılımcılarının verdikleri yanıtlar ışığında istatiksel değerlendirmesi de yapılarak daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için vatandaşların beklentilerini dikkate almayı hedefliyoruz. Tüm hemşehrilerimize açık olan Anket Formunda Kırşehir Belediyesi’nin vermiş olduğu hizmetlerin değerlendirilmesinden, beklentilere ve projelere kadar birçok seçenek sunuluyor. Anket hem yüz yüze görüşmeyle yapılacak; hem de Kırşehir Belediyesi web sitesi https://www.kirsehir.bel.tr/ üzerinden yapılacak. Hemşehrilerimizin Ankete katılımları ortak akılla yönetmeyi hedeflediğimiz Kırşehir’imizin daha modern ve çağdaş bir şehir olması yolunda önem arz ediyor. Bu anket formu Kırşehir Belediyesi’nin vermiş olduğu hizmetlerin kalitesini değerlendirmek amacıyla değerli hemşehrilerimiz için hazırlandı. Vatandaşlarımızım verdikleri bilgiler üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacak. Anketimize katılarak destek veren tüm Kırşehirli hemşehrilerimize şimdiden teşekkür ediyorum.” (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER