Belediye Başkanı Ekicioğlu, ev ziyaretlerini sürdürüyor 

Belediye Başkanı Ekicioğlu,  ev ziyaretlerini sürdürüyor 

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehirli hemşehrilerimize ev ziyaretleri yaparak görüş, istek ve önerilerini yerinde dinliyor.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, hane ziyaretleri kapsamında, 31 Mayıs 2022 Salı günü Nasuhdede Mahallesi Hacı Koç Apartmanı sakinleriyle, mahalle muhtarı Ahmet Mamak eşliğinde bir araya gelerek görüş alış verişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, “Göreve geldiğimizden beri hemşehrilerimize hizmet götürmek için, onlarla birlikte istişare ederek çalışıyoruz. Bundan sonra da hemşehrilerimizle birlikte olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kırşehir’in Anadolu’daki esnaf ve zanaatkârlık geleneğinin öncüsü konumundaki Ahi Evran’ın da memleketi olduğunu hatırlatan Ekicioğlu, Kırşehirli hemşehrilerimizin sofrasının ve kapısının herkese açık olmasıyla örnek bir il olduğunu belirtti.

Ülkede yaşanan ekonomik sıkıntıların herkesi derinden etkilediğine de dikkat çeken Başkan Ekicioğlu, Belediye olarak hiçbir mazerete sığınmadan tüm mahallelerimize hizmet götürme gayretinde olduklarını söyledi.

Başkan Ekicioğlu, bundan sonra da Kırşehirli hemşehrilerimizi ziyaret etmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER