BAŞKAN EKİCİOĞLU: SÖZ VERDİK YAPIYORUZ!

BAŞKAN EKİCİOĞLU: SÖZ VERDİK YAPIYORUZ!

Kırşehir Belediyesi, kapalı durakları şehrimizin muhtelif yerlerine yerleştirdi

Kapalı Durakların şehrimizin muhtelif yerlerine yerleştirildiğini ifade eden Başkan Ekicioğlu, “Kırşehir halkı her şeyin en iyisine; en modern olanına layıktır.” dedi. Başkan Ekicioğlu, açıklamasında şunları ifade etti:

“Bilindiği üzere göreve geldiğimizde ihalesi yapılan ancak ödeneği ayrılmamış olan kent içi akıllı ulaşım sistemini devir alarak son noktaya geldik. Şehrimizde sizlerin de gördüğü gibi trafik ışıkları kontrol ve denetleme levhaları kameralar ve yaya geçitleri sisteme uygun bir şekilde hazırladık.

Biz, Kırşehir Belediyesi olarak toplu ulaşım sistemini önemsiyor ve halkımızın da bu hizmetten en iyi şekilde faydalanabilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Son olarak, 20 Haziran 2021 Pazartesi günü şehrimizin muhtelif yerlerine Kapalı Duraklarımızı yerleştirdik. Amacımız, Kırşehirli hemşehrilerimizin kışın soğuklarda ve rüzgârda, yazın ise güneşten olumsuz etkilenmemeleri ve Belediye halk Otobüslerinden en iyi şekilde yararlanmaları.

2019 yılında göreve geldiğimizde, 12 Kapalı Durak yerleştirerek halkımızın hizmetine sunmuştuk. Şimdi ise bu Duraklarımıza 10 adet yeni Kapalı Durak daha eklemiş olduk. Her şey Kırşehir ve Kırşehirli hemşehrilerimizin ulaşım olanaklarından en iyi ve en sağlıklı bir şekilde yararlanması içindir. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferdi yılmaz
Ferdi yılmaz - 5 gün Önce

Sayın selahattin ekicioglu daha önce de durak yaptın, onlar çöpe yenisi gelsin, terme caddesinde, müftülük caddesi de kale nin altında sağlam kaldırımı söküp yeni kaldırım yapıyorsun hani borç var çalışamıyorum diyordun biz bu kadar zengin miyiz her başkan aynı kaldırımı söküp yeni yapıyor yazık bu ülkeye AKP yaptığını yapmayacağım diyordun......

Davut Yılmaz
Davut Yılmaz @Ferdi yılmaz - 4 gün Önce

Başkan geçen yıl daha büyük ve yüksek durakları koymuştun şimdi onlara ne oldu, çöpe attın yazık ülke böyle batıyor Başkan

SIRADAKİ HABER