Başkan Ekicioğlu “Sorunu biliyoruz, çözeceğiz” saha çalışmasına katıldı

Başkan Ekicioğlu “Sorunu biliyoruz,  çözeceğiz” saha çalışmasına katıldı

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur ve CHP İl Başkanı Baran Genç ile birlikte, “Sorunu biliyoruz, çözeceğiz" adıyla gerçekleştirilen saha çalışmasına katıldı.

“Sorunu biliyoruz, çözeceğiz" adıyla gerçekleştirilen saha çalışması için Kırşehir’e gelen CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur 2 Haziran 2022 Perşembe günü Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu makamında ziyaret etti.

Kırşehir Milletvekili Metin İlhan’ın da bulunduğu ziyarette Kırşehir’de yapılacak olan saha programıyla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.

Belediye Başkanı Ekicioğlu, saha çalışması programı öncesi 3 Haziran Cuma günü saat 10:00’da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığında gerçekleştirilen ziyarete katıldı.

Başkan Ekicioğlu, daha sonra CHP İl Başkanı Baran Genç, Kırşehir milletvekilimiz Metin İlhan ve Hatay milletvekili Mehmet Güzelmansur ile birlikte, Kırşehir Ziraat Odası, Kırşehir Ticaret Borsası, Kırşehir Ticaret Odası, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanlığı ziyaretlerine katılarak ilimizin ekonomik yapısıyla ilgili ve kalkınma odaklı istişarelerde bulundu.

Belediye Başkanı Ekicioğlu “Sorunları çözmek konusunda iddialıyız. Ve bu nedenle de halkımızdan aldığımız destekle bu göreve talip olduk. Şehrimizde ve ülkemizde sorunların çözümü için ilk yapılması gereken ve en önemli başlangıç ise sorunları yaşayanlardan dinlemek olmuştur. Sorunları yaşayanlardan dinleyerek birlikte ortak çözümler üretmek her zaman hızlı ve doğru çözümler getirir. Biz de ilimizdeki gerek STK’lar, gerek odalar-borsalar, gerek sendika ve dernekler ile birlikte halkımızın tüm katmanlarıyla sürekli istişare halinde bulunuyor; sorunları tespit ediyor ve çözümler konusunda da ortak akıl yürütmeye devam ediyoruz.” dedi. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferdi yılmaz
Ferdi yılmaz - 3 hafta Önce

Ne zaman, selahattin ekicioglu Bahçelievler mahallesindeki asfalt ı kazdın 8 ay oldu asfalt atmadın, 2 yıl oldu selgah deresi projesine başlamadın, terme caddesinde esnaf yolu kapatmış orta yere tezgah koymuş kaldır diyen yok, şehiri küçük sinek almış yürümüş ilaçlama yok,asfalt kazılıyor tekrar yama yapılmıyor, müftülük caddesi yeni yapıldı taşları kalktı tekrar yapılıyor daha birçok olumsuzluk var orta da ne başkan nede yardımcıları var şehir Allah'a emanet

Davut
Davut - 3 hafta Önce

Kırşehir de çok büyük sıkıntılar var ama şehirde ne başkan nede belediye başkan bugün Hacıbektaş da,yarın Van da 2 yıl oldu daha 100 metre asfalt, yama yapılmadı bazı dükkanlar imara aykırı işler yapıyor, çıkma yapıp vatandaşlar in geçeceği kaldırımı dükkana dahil ediyor yayalar yolda yürüyor belediye müdahale etmiyor şehirde kaos hakim kimse görevini yapmıyor oy uğruna her şeye göz yumuluyor yazık oluyor Kırşehir e

SIRADAKİ HABER