Başkan Ekicioğlu bir vaadini daha gerçekleştiriyor

Başkan Ekicioğlu bir vaadini daha gerçekleştiriyor

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, seçim çalışmaları sırasında seçmenlere verdiği her mahalleye taziye ve kültür evinin ilkini Bahçelievler Mahallesi’nde gerçekleştirdi. 
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, şehrimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ve derneklerle işbirliği içerisinde çalışmalarını yürütüyor. Bu kapsamda Kırşehir Belediyesi tarafından Bahçelievler Mahallesi’nde faaliyet gösteren Erzurum Şenkaya Köşk Köyü Derneği ile işbirliği içerisinde Taziye ve Kültür Evi projesinin ilki Bahçelievler Mahallesi’nde hayata geçirildi. 
Konu ile ilgili açıklama yapan Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Bilindiği gibi seçimlerden önce mahallerimizde Taziye ve Kültür Evi projelerimizi hayata geçireceğimizin sözünü vermiştik. Yerel yönetimlerin demokrasimiz açısından en önemli görevlerinden biri de yerelde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ve derneklerle istişare ederek vatandaşlara hizmet etmektir. Biz de iş başına geldiğimiz günden beri sivil toplum kuruluşları ve derneklerle her konuda istişare içerisinde ve ortak akılla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu kapsamda Bahçelievler Mahallemizde faaliyet gösteren Erzurum Şenkaya Köşk Köyü Derneğimiz ile işbirliği doğrultusunda vatandaşlarımızın taziye, düğün, nişan ve çeşitli toplantılarını düzenleyecekleri Taziye ve Kültür Evi projesini Bahçelievler Mahallemizde hayata geçirdik. Farklı mahallelerimizde de Taziye ve Kültür Evi çalışmalarımız devam ediyor. Kırşehir Belediyesi olarak sivil toplum kuruluşları ve derneklerimizle her zaman ortak çalışma içerisinde olmaya devam edeceğiz. Taziye ve Kültür Evi, Bahçelievler Mahallemize hayırlı olsun” dedi. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER