Kırşehir Özbağ Sosyal Kültürel Sanat Turizm Eğitim Yardımlaşma Dayanışma Kalkınma ve Tanıtım Derneği yaptığı çalışmalarla beğeni toplamaya devam ediyor.

İhtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam eden dernek ve yönetimi, yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Kırşehir Özbağ Sosyal Kültürel Sanat Turizm Eğitim Yardımlaşma Dayanışma Kalkınma ve Tanıtım Derneği Başkanı Rıza Kalaycı derneğin çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi:

Emlak Vergisi 1. taksit  ödemeleri devam ediyor Emlak Vergisi 1. taksit ödemeleri devam ediyor

“Başkan Kalaycı yaptığı açıklamada; "Derneğimiz 2018 yılında kurulmuştur 3 yıldan bu yana Dernek başkanlığı görevini yürütüyorum yönetim üyelerimiz Mehtap Doğan, Özgür Özensoy, Ömer Türk, Aslan Uçar, Ramazan Kızıl ve Abdullah Altıntaş ile birlikte başarılı bir süreç geçirdik. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 3 yıl boyunca yüzlerce aileye, öğrenciye ulaştık Sadece bu yıl Ramazan ayında 65.000 TL tutarında alışveriş çekini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Yine yüzlerce öğrencinin Kırtasiye ihtiyaçlarına giyim ihtiyaçlarına destek olduk. Botu olmayan, montu olmayan hiçbir çocuk bırakmadık. Derneğimize gelen bütün taleplere olumlu cevap verdik.  Önünüzdeki yıl en büyük hedefimiz üniversite öğrencilerine burs vermek . Başvuruları üniversite yerleştirmelerinden sonra alacağız.  Bize güvenerek inanarak destek olan tüm hemşehrilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Gönlü zengin insanlarımız, hayırsever insanlarımız iyi ki varlar, var olsunlar. Derneğimizin bir diğer amacı da insanlarımızın arasında birlik beraberliği sağlamaktadır,  kardeşlik duygularını güçlendirmek. Bunu başarmak için de tüm Özbağlı hemşehrilerimizi derneğimize üye olmaya davet ediyorum" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)